روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی سابق پرسپولیس دست برانکو را رو کرد از منبع افکار. "

سرمربی سابق پرسپولیس دست برانکو را رو کرد

سرمربی اسبق سرخپوشان پایتخت در خصوص شایعه احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ اضافه کرد: اصلا این شایعات را باور ندارم. برانکو در پرسپولیس بود و خودش خواست که از این تیم برود. او هم متوجه شد که دیگر چیزی برای اضافه کردن به پرسپولیس در چنته ندارد.

به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من شرایط آنقدر ها هم بد نیست. با یک باخت نمی توان عملکرد یک مربی خارجی و باتجربه مثل گابریل کالدرون را آنالیز و تحلیل کرد. من بار ها از این مربی حمایت کردم و باز هم می گویم نسبت به موفقیت او در این فصل خوشبین هستم، چون همه فاکتور ها برای کسب موفقیت را در کنار خود می بیند.اخبار ورزشی- وی افزود: کالدرون این توانایی را دارد که تیم را به شکل خوبی هدایت کند. البته موفقیت های چند سال گذشته پرسپولیس، کار را برای او سخت می کند و انتظارات را بالا برده، ولی کالدرون ابزاری مثل حمایت هواداران، فضای کار عالی، بازیکنان بسیار خوب و امکانات کامل در اختیار دارد که با توجه به این مسائل، می تواند بار دیگر تیم را به قهرمانی برساند.سرمربی اسبق سرخپوشان پایتخت در خصوص شایعه احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ اضافه کرد: اصلا این شایعات را باور ندارم. برانکو در پرسپولیس بود و خودش خواست که از این تیم برود. او هم متوجه شد که دیگر چیزی برای اضافه کردن به پرسپولیس در چنته ندارد. از سوی دیگر، بازگشت برانکو هیچ ضمانتی برای موفقیت دوباره او در پرسپولیس ایجاد نمی کند.حمید درخشان در مورد دربی هفته چهارم گفت: باید قبول کنیم دربی و تقابل استقلال و پرسپولیس همیشه بازی خاصی بوده و این بار هم، دو تیم در شرایط ویژه ای به مصاف هم می روند. من تجربه بازی و مربی گری در دربی را دارم و می دانم که در این بازی، فوتبال ۴۰ درصد به مسائل تاکتیکی اختصاص دارد و ۶۰ درصد به شرایط روحی بازیکنان و مربیان برمی گردد. تیمی که از لحاظ روحی بهتر باشد، می تواند شانس بالایی برای پیروزی به دست بیاورد.سرمربی پیشین پرسپولیس در نهایت، با اشاره به اجرای قانون تقسیم ۹۰ به ۱۰ سکو ها در دربی تصریح کرد: من هم حامی این قانون هستم و امیدوارم به خوبی اجرا شود، چون می تواند ورزشگاه آزادی را شبیه به ورزشگاه سن سیرو شهر میلان کند. قانون تقسیم سکو ها به صورت ۹۰ به ۱۰، قانونی است که در همه کشور های دنیا و در دیدار تیم هایی که ورزشگاه مشترک دارند، اجرا می شود و خوشحالم که بالاخره به فکر افتادند تا سکو ها را به این شکل تقسیم کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی سابق پرسپولیس دست برانکو را رو کرد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×