روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشین برانکو یک مربی نامدار خواهد بود از منبع افکار. "

جانشین برانکو یک مربی نامدار خواهد بود

مدیر باشگاه الاهلی عربستان اعلام کرد که جانشین سرمربی کرواتشان یک مربی بزرگ و نامدار خواهد بود.

به گزارش افکارنیوز، منصور بن مشعل، شاهزاده سعودی و مدیر باشگاه الاهلی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی این کشور درباره اخراج برانکو از سمت مربیگری اش و پرداخت مبلغ فسخ قراردادش گفت: من تصمیم گیرنده اصلی درباره تیم هستم. حکم اخراج برانکو را من صادر کردم اما بعد از بازی با الوحده الصائغ، رئیس باشگاه الاهلی به من گفت که با برکناری برانکو موافق است.اخبار ورزشی- وی افزود: قرارداد برانکو با الاهلی 2 میلیون و 200 هزار یورو بود که ما مبلغ 1 میلیون و 200 هزار یورو را به او پرداخت کردیم و قراردادش را فسخ کردیم.برانکو بعد از ترک پرسپولیس راهی الاهلی عربستان شده بود ولی در آغاز کارش نتایج خوبی نگرفت و بعد از هفته سوم لیگ عربستان برکنار شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشین برانکو یک مربی نامدار خواهد بود از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×