روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و جونیور در آستانه توافق برای جدایی! از منبع افکار. "

پرسپولیس و جونیور در آستانه توافق برای جدایی!

عملکرد ضعیف جونیور براندئو مهاجم برزیلی پرسپولیس باعث اعتراض شدید هواداران و پیشکسوتان شد و در ادامه هم گابریل کالدرون سرمربی سرخ ها با وجود حمایت اولیه از بازیکن برزیلی لب به انتقاد از او گشود و اعلام کرد جونیور به درد تیمش نمی خورد.

به گزارش افکارنیوز، از ۳ بازیکن مورد نظر پرسپولیسی ها ۲ بازیکن متعلق به آمریکای جنوبی هستند و یک بازیکن هم اروپایی است. اما باید دید درنهایت کدام مهاجم در نیم فصل به پرسپولیس ملحق خواهد شد. عملکرد ضعیف جونیور براندئو مهاجم برزیلی پرسپولیس باعث اعتراض شدید هواداران و پیشکسوتان شد و در ادامه هم گابریل کالدرون سرمربی سرخ ها با وجود حمایت اولیه از بازیکن برزیلی لب به انتقاد از او گشود و اعلام کرد جونیور به درد تیمش نمی خورد.اخبار ورزشی-با تداوم انتقاد ها بحث خروج بازیکن برزیلی از لیست پرسپولیس مطرح شد که در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با مدیربرنامه جونیور براندئو هستند تا رضایتش را برای فسخ قرارداد در پایان نیم فصل جلب کنند. جونیور با پرسپولیس قرارداد ۵۷۰ هزار دلاری بسته که ۱۵۰ هزار دلار آن را هم پیش قرارداد گرفته که در نوع خود عجیب و جالب است.مسئولان باشگاه در مذاکره با مدیربرنامه این بازیکن که مدیربرنامه آنتونی گولچ بازیکن سابق کروات و استرالیایی پرسپولیس هم بوده و گویا رابطه خوبی هم با مدیریت جدید سرخ ها دارد، هستند تا بتوانند با کمترین غرامت و تبعات قرارداد جونیور را فسخ کنند.بر اساس شنیده ها گویا این بازیکن برای فسخ قرارداد در ازای دریافت ۱۰۰ هزار دلار دیگر راضی شده، اما باشگاه سعی دارد تخفیف بیشتری از او بگیرد. در صورت فسخ قرارداد جونیور قرار است یک مهاجم خارجی جذب شود که باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان برزیلی، آرژانتینی و صرب است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و جونیور در آستانه توافق برای جدایی! از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×