روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سکوت عجیب مدیر عامل پرسپولیس در پرونده جونیور از منبع افکار. "

سکوت عجیب مدیر عامل پرسپولیس در پرونده جونیور

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به شکل عجیبی در خصوص پرونده جذب جونیور براندائو سکوت کرده است.

به گزارش افکارنیوز، بعد از اینکه جونیور براندائو اعلام کرد که رقم قراردادش کمتر از ۵۵۰ هزار دلار اعلام شده است، گمانه زنی ها و شایعات زیادی در مورد مبلغ اصلی قرارداد این برزیلی بی کیفیت با پرسپولیس و پولی که به خود او رسیده مطرح شد.اخبار ورزشی- شایعات حتی در اطراف باشگاه پرسپولیس هم رفت و گفته شده تعدادی از مدیران این باشگاه و حتی برخی اعضای هیئت مدیره هم در آمدن این برزیلی به پرسپولیس نقش داشتند. شایعات عجیب و پراکنده شد که حتی حرف از رد و بدل شدن قسمت زیادی از قرارداد جونیور بین چند نفر خاص به گوش رسید.جونیور در شرایطی به پرسپولیس آمد که ایرج عرب، محسن خلیلی، علی رغبتی و نبی در کمیته نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هرچند خلیلی مدعی است که تنها در جلسه تمدید قرارداد چند بازیکن حضور داشته و نقشی در آمدن جونیور به پرسپولیس نداشته است. البته جونیور حداقل در ظاهر توسط کالدرون و خواکین به باشگاه پرسپولیس معرفی شد.در این شرایط اتفاق عجیب، سکوت انصاری فرد است. انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قطعا در جریان ریز اتفاقات این باشگاه قرار دارد و حتی می داند جریان آمدن جونیور به پرسپولیس چیست، اما سکوت کرده است.شنیده می شود باتوجه به اینکه احتمال دارد پای برخی مدیران باشگاه پرسپولیس و اعضای هیئت مدیره این باشگاه در آمدن جونیور به پرسپولیس با این شکل و شمایل وسط باشد، انصاری فرد فعلا ترجیح می دهد در این مورد کاملا سکوت کند.گفته شده انصاری فرد معتقد است در شرایط فعلی اگر بخواهد به صورت رسانه ای به پرونده جونیور ورود کند ممکن است باعث ناراحتی برخی مدیران و اعضای هیئت شود.حتی شنیده شده باتوجه به اینکه برخی اعضای هیئت مدیره که نقش اساسی در تصویب دستورات مهم انصاری فرد دارند در پرونده جونیور دست داشتند، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعلا دوست ندارد با آن ها سر پرونده جونیور دست به یقه شود و به خاطر همین هم سکوت کرده است.شاید این سیاست انصاری فرد سیاست درستی باشد، اما می طلبد که مدیرعامل باشگاه بزرگ پرسپولیس بدون ترس از شخص خاصی و به خاطر منافع باشگاه در مورد پرونده جونیور شفاف سازی کند. وقتی بودجه باشگاه پرسپولیس از پول بیت المال و حتی پولی که هواداران به سامانه پیامکی می دهند تامین می شود، باید در مورد اینکه چطور نزدیک به شش میلیارد از بودجه این باشگاه هزینه جذب بازیکن بی کیفیتی مثل جونیور می شود توضیح دهد.مسلما شفاف سازی در این مورد از ناراحت شدن یا نشدن برخی مدیران باشگاه پرسپولیس مهم است. حتی در این وضعیت می طلبد که مجلس شورای اسلامی و برخی نهاد های نظارتی هم ورود کنند تا مشخص شود چه شخص یا اشخاصی پای چنین بازیکن بی کیفیتی را به پرسپولیس باز می کنند و در این مسئله چقدر از نظر مالی نفع می برند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سکوت عجیب مدیر عامل پرسپولیس در پرونده جونیور از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×