روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور مقصر صدرنشین نشدن پرسپولیس است؟ از منبع افکار. "

علیپور مقصر صدرنشین نشدن پرسپولیس است؟

عواقب چیپ مهاجم پرسپولیس مقابل تیم ماشین سازی همچنان ادامه دارد.

به گزارش افکارنیوز، علی علیپور بعد از هت تریک مقابل تیم فوتبال شاهین بوشهر به نظر می رسید توانسته با قرار گرفتن در صف مدعیان آقای گلی نه تنها از زیر بار فشار رهایی پیدا کند بلکه از این به بعد به پرسپولیس کمک بیشتری داشته باشد.اخبار ورزشی- با این وجود تنها یک بازی بعد از برد پُرگل مقابل شاهین، علیپور با ضربه چیب خود مقابل ماشین سازی همه چیز را یک بار دیگر خراب شده دید تا حالا کار سختی در ادامه لیگ داشته باشد. با این وجود از داخل تیم خبر می رسد که عواقب از دست دادن پنالتی مقابل ماشین سازی همچنان برای علیپور ادامه دارد و این بازیکن احتمالا باید خود را آماده اتفاقات بیشتری کند.سرخپوشان بعد از ناکامی در سه دیدار مهم خود مقابل سپاهان، تراکتور و شهرخودرو فاصله ای ۵ امتیازی با تیم های مدعی پیدا کردند، اما عدم نتیجه گیری سه تیم بالایی و پیروزی های پرسپولیس باعث شد تا سرخپوشان اختلاف خود را با صدر جدول کمتر کند.این در شرایطی است که پنالتی چیپ علیپور و تساوی مقابل ماشین سازی باعث شد تا سرخپوشان در شرایطی که می توانستند اختلاف خود را با صدر جدول به یک امتیاز برسانند با ۳ امتیاز فاصله کارشان را ادامه دهند. شنیده ها حاکی است که کالدرون هنوز از دست مهاجم خود ناراحت است و به علیپور اعلام کرده که اگر در آن بازی ضربه خود را تبدیل به گل می کرد، الان کار راحت تری برای رسیدن به صدر جدول داشتند.در طرف دیگر استقلال هم در ۴ بازی گذشته فوق العاده ظاهر شد و هر ۴ بازی خود را با گل های فراوان پیروز شده و حالا به یک امتیازی پرسپولیس رسیده است. تنها یک لغزش از سوی سرخپوشان می تواند بعد از مدت ها تیم رقیب را به رده های بالاتری بفرستد. به همین دلیل هواداران پرسولیس در فضای مجازی همچنان علیپور را مقصر این اتفاق می دانند و اعتقاد دارند اگر آن پنالتی گل می شد اختلاف استقلال و پرسپولیس همچنان ۴ امتیاز بود. در هر صورت علیپور در فاصله تعطیلی لیگ به خوبی می داند که باید شرایط خوب گذشته را پیدا کند و در آغاز لیگ کار سختی برای ادامه مسابقات دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیپور مقصر صدرنشین نشدن پرسپولیس است؟ از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×