روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش بازیکن نساجی به باخت مقابل استقلال/ کمی بدشانس بودیم از منبع افکار. "

واکنش بازیکن نساجی به باخت مقابل استقلال/ کمی بدشانس بودیم

حامد شیری گفت: مدل بازی و شرایط خاص تیم استقلال برای همه تیم ها انگیزه ایجاد می کند از این رو بازی پر برخوردی بود. البته آنها از تیم ما بهتر نبود و کمی بدشانس بودیم. اگر توپ هایمان گل می شد نتیجه بسیار متفاوت تر از آن چیزی می شد که رقم خورد.

به گزارش افکارنیوز، حامد شیری در مورد شکست تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل استقلال اظهار داشت: خوب بازی کردیم، ولی حیف شد که برنده نشدیم. از موقعیت های زیادی که داشتیم استفاده نکردیم. برخلاف ما، استقلالی ها با تیم پر مهره و حرفه ای که داشتند از موقعیت ها استفاده کردند و نتیجه گرفتند.اخبار ورزشی- وی ادامه داد: ما تیم خوبی هستیم و باید بهتر از این نتیجه بگیریم. عملکرد باکیفیت تیم ما مختص بازی با تیم استقلال نیست. ما در بازی هفته قبل به تیم نفت مسجدسلیمان که پرسپولیس را شکست داد یک فرصت هم ندادیم و خیلی موقعیت داشتیم. مدل بازی ما رو به جلو و خوب است، ولی هنوز به نتیجه ای که حق مان است دست پیدا نکردیم. این شرایط ما را آزار می دهد و امیدوارم خیلی زود شرایط به نفع نساجی تغییر کند.بازیکن تیم فوتبال نساجی با اشاره به نوع بازی تیم استقلال گفت: استقلال در شروع فصل خوب نبود و مثل بازی با ما بازی نمی کرد. هیچ تیمی تا الان نتوانسته به اندازه تیم ما روی دروازه استقلال موقعیت ایجاد کند. نکته مثبت تیم ما در این بازی شکسته شدن طلسم گل نزدن های نساجی در خانه است.شیری ادامه داد: اگر می توانستیم نیمه اول را بدون گل خورده به رختکن برویم، قطعا در نیمه دوم شرایط را تغییر می دادیم و بهتر نتیجه می گرفتیم. در دقایق بدی گل خوردیم. در نیمه دوم می خواستیم روی تیم حریف فشار بیاوریم و نتیجه را تغییر دهیم، ولی متاسفانه نتوانستیم و با گل بد هنگامی هم که در نیمه دوم دریافت کردیم کارمان سخت شد.وی افزود: وقتی استقلال با دو گل از ما جلو افتاد ریسک نکرد و کمتر حمله کرد. آنها برای دفاع از نتیجه بازی، کمی عقب نشینی کردند و به فکر دفاع و ضد حمله افتادند، از این رو ما از فضا های به وجود آمده استفاده کردیم و به گل رسیدیم. بعد از گل باید بهتر و با آرامش بیشتری بازی می کردیم، ولی این اتفاق رخ نداد.بازیکن تیم نساجی در مورد عملکرد این تیم از ابتدای فصل، گفت: ما در اکثر بازی های فصل خوب بودیم. هیچ تیمی نتوانسته فشار خاصی روی تیم ما بیاورد. در همه بازی ها یا پایاپای بازی کردیم یا از حریف برتر بودیم. در این بازی هم از نظر آماری، شرایط بهتری نسبت به استقلال داشتیم، ولی این آمار ها دیده نمی شود و همه نتیجه را می بینند و ما هم نتیجه را از دست دادیم.وی در پایان خاطرنشان کرد: مدل بازی و شرایط خاص تیم استقلال برای همه تیم ها انگیزه ایجاد می کند از این رو بازی پر برخوردی بود. البته آنها از تیم ما بهتر نبود و کمی بدشانس بودیم. اگر توپ هایمان گل می شد نتیجه بسیار متفاوت تر از آن چیزی می شد که رقم خورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش بازیکن نساجی به باخت مقابل استقلال/ کمی بدشانس بودیم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×