روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم عجیب کالدرون درباره بشار رسن از منبع افکار. "

تصمیم عجیب کالدرون درباره بشار رسن

کالدرون در حالی به بشار رسن اجازه مرخصی داد که در نشست خبری پس از باخت مقابل نفت مسجدسلمیان مدعی شده بود بازیکن خارجی در اختیار ندارد تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند.

به گزارش افکارنیوز، بشار رسن پس از کش و قوس های فراوان امشب وارد تهران می شود تا بتواند پرسپولیس را در ادامه بازی های لیگ برتر همراهی کند.اخبار ورزشی- هافبک سرخپوشان که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش برای بازی با بحرین و عراق به اردن سفر کرده بود سه شنبه شب هفته گذشته به گابریل کالدرون پیغام داد که می تواند بی خیال بازگشت به عراق برای تمدید گذرنامه خود شود و به تهران بیاید. با این حال گابریل کالدرون در آستانه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان به بشار اجازه داد که در بغداد پیگیر کارهای اداری مربوط به پاسپورت خود شود و سپس به تهران بازگردد.بشار رسن قرار بود بامداد یکشنبه به تهران بیاید تا در تمرینات شرکت کند اما این بازیکن به باشگاه پرسپولیس اطلاع می دهد که گذرنامه اش نیاز به زمان دارد تا حضورش در تهران، دو روز دیگر هم به تعویق بیفتد. اتفاقی که سبب شد تا رسن علاوه بر غیبت در بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان نتواند برای سرخ ها در بازی امروز مقابل نفت آبادان در یک هشتم نهایی جام حذفی نیز به میدان برود.گابریل کالدرون در حالی به هافبک ملی پوش خود اجازه مرخصی در کوران رقابت های لیگ برتر و جام حذفی را داد که در نشست خبری پس از باخت مقابل نفت مسجدسلمیان مدعی شده بود بازیکن خارجی در اختیار ندارد تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم عجیب کالدرون درباره بشار رسن از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×