روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شایعه حضور برانکو در تیم ملی و شوخی بازیکنان با رامین رضاییان از منبع افکار. "

شایعه حضور برانکو در تیم ملی و شوخی بازیکنان با رامین رضاییان

پس از مطرح شدن شایعه حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی فوتبال ایران، ملی پوشان شوخی های جالبی در این خصوص با یکدیگر کردند.

به گزارش افکارنیوز، بعد از شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم های بحرین و عراق، شایعه برکناری مارک ویلموتس بر سر زبان ها افتاد. در همان زمان، مسئولان فدراسیون روی این موضوع پافشاری داشتند که هنوز خبری از اخراج این مربی بلژیکی نیست، اما نباید احتمال آن را بعید دانست.اخبار ورزشی- چند روز پیش شایعه ای مطرح شد مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده و به زودی و به صورت رسمی جانشین ویلموتس می شود.این شایعه کنار اخباری، چون دیدار برانکو با سفیر ایران در کرواسی و همچنین مصاحبه های پرتعداد او در خصوص شرایط فوتبال در ایران، احتمال حضور دوباره ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی را به بالاترین حد خود رسانده است. این در حالی است که مسئولان فدراسیون فوتبال هم نه این شایعه را تایید می کنند نه حاضر به تکذیب آن هستند.با تیم ملی خداحافظی کنیدبا این وجود شایعه بازگشت برانکو به ایران و قبول هدایت تیم ملی باعث شده بعضی از بازیکنان شوخی های جالبی با این موضوع انجام دهند. گروهی از بازیکنان تیم ملی به نظر می رسد در تماس با رامین رضاییان و سردار آزمون به آنها علام کرده اند که باید به فکر خداحافظی از تیم ملی باشند.رضاییان با توجه به اتفاقات دوران حضورش در پرسپولیس رابطه بسیار سردی با برانکو دارد و مشخص نیست برانکو در صورت حضور در تیم ملی چه واکنشی به حضور رامین خواهد داشت. همچنین سردار آزمون هم در دوران حضور برانکو در پرسپولیس با این مربی درگیر لفظی پیدا کرد که همین موضوع دستمایه شوخی بازیکنان با این دو نفر شده است.هر کسی زودتر بیاید فیکس است!شایعه حضور برانکو در تیم ملی در شرایطی به بیشترین حد خود رسیده که بعضی از بازیکنان تیم ملی از حالا شوخی در خصوص بازی کردن یا نکردن برخی بازیکنان را آغاز کرده اند. گروهی از بازیکنان در گفت وگو در خصوص این موضوع اعلام کرده اند که باید در اولین تمرین زودتر از همه بازیکنان و ساعت ۸ صبح در هتل حضور پیدا کنیم.با توجه به اینکه برانکو عادت ندارد معمولا به تیم های تحت هدایت خود تغییرات زیادی ایجاد کند ملی پوشان ایران بر این عقیده هستند که با حضور برانکو در صورت عدم حضور در ترکیب اصلی کار سختی برای فیکس شدن (حضور در ترکیب اصلی) خواهند داشت. این در شرایطی است که هنوز چیزی به صورت رسمی در خصوص ماندن یا رفتن ویلموتس مطرح نشده است و همه چیز بستگی به جلسه بین او و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شایعه حضور برانکو در تیم ملی و شوخی بازیکنان با رامین رضاییان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×