روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنار هوادار تیمش+ عکس از منبع افکار. "

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنار هوادار تیمش+ عکس

بازیکنان و مربیان تیم فوتبال پرسپولیس قبل از آغاز بازی مقابل نفت آبادان حلقه اتحاد تشکیل دادند.

به گزارش افکارنیوز، دیدار تیم های پرسپولیس و نفت آبادان از سری مسابقات جام حذفی از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی آغاز شد. اخبار ورزشی- محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از حضور در ورزشگاه با برخی از هواداران این تیم صحبت کرد و در خصوص وضعیت تیم به سوالات آنها پاسخ داد.* حدود 30 هوادار تیم نفت آبادان به تشویق محسن ربیع خواه بازیکن تیم پرسپولیس پرداختند و این بازیکن هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. ربیع خواه سابقه بازی در نفت آبادان را در کارنامه دارد.* کالدرون و اسکوچیچ قبل از آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش گرمی کردند.* بازیکنان و نیمکت نشینان پرسپولیس قبل از آغاز بازی حلقه اتحاد تشکیل دادند.* مهدی شیری و محسن ربیع خواه پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت نفت آبادان رفتند.* امیر روستایی مهاجم پرسپولیس که امروز نامش در لیست این تیم نیست، در جایگاه حاضر شد و به تماشای بازی پرداخت. * محمدرضا اکبریان داور بازی در زمانی که مشغول گرم کردن بود، می گفت که هوا بسیار سرد است و ای کاش این بازی در آبادان برگزار می شد.* مسئولان باشگاه نفت آبادان برای تماشای بازی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.* استقبال هواداران از بازی امروز بسیار کم است و جمعیتی کمتر از 2 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنار هوادار تیمش+ عکس از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×