روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علاقه برانکو به هدایت تیم ملی فوتبال ایران و عقد قرارداد سه ساله از منبع افکار. "

علاقه برانکو به هدایت تیم ملی فوتبال ایران و عقد قرارداد سه ساله

رضا چلنگر گفت: در روز های اخیر با برانکو صحبت هایی را انجام داده ام و او اعلام کرده که دوست دارد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود.

به گزارش افکارنیوز، رضا چلنگر مترجم مربیان کروات در فوتبال ایران که رابطه نزدیکی با برانکو ایوانکوویچ دارد، درباره بحث مطرح شدن پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به برانکو بیان کرد: واقعیت این است که با وجود قطعی اینترنت در روز های اخیر صحبت هایی با برانکو انجام دادم. از ۲ ،۳ روز پیش هم بارانی از تماس های خبرنگاران سمت من سرازیر شد و همه می خواستند درباره قطعی شدن انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی از من بپرسند که می گفتم بی اطلاع هستم و خبر ندارم. اجازه بدهید با برانکو تماس بگیرم و خبر بدهم.اخبار ورزشی- او افزود: تمام خبرنگاران هم از عکس برانکو با سفیر ایران در زاگرب صحبت می کردند. حتی به صورت شکایت وار و اعتراض آمیز به برانکو گفتم چرا این تصویر را منتشر کردی و با این کار سبب تحریک خبرنگاران شدی تا آن ها مدام از من سوال کنند. برانکو گفت من کار خاصی نکردم. مدت ها است با صادقی فرد، سفیر ایران در کرواسی ارتباط دارم. البته او در دوران فعالیتش در تیم ملی و پرسپولیس با بیشتر سفیران در ارتباط بوده است.مترجم اسبق برانکو تصریح کرد: برانکو گفت سفیر از من درباره آخرین وضعیت دریافت مطالباتم از پرسپولیس پرسید که من هم توضیحات را ارائه کرده و گفتم شکایت خود را به فیفا رسانده ام و حتی لوایح آن هم به باشگاه پرسپولیس رسیده است. بازهم به برانکو گفتم این عکس شبهه انگیز بود که او گفت کار خاصی نکردم چراکه محمدرضا صادق به جز اینکه نماینده تام الاختیار ایران در کرواسی است از دوستان من محسوب می شود و هیچ صحبتی درباره تیم ملی نشد. برانکو گفت سفیر به من تاکید کرده بحث دریافت مطالباتم از پرسپولیس را ختم به خیر کنم. گفتم با وجود اقدام هایی که انجام شده امیدوارم با پرسپولیس به توافق برسم.چلنگر افزود: از برانکو پرسیدم آیا از مسئولان فدراسیون فوتبال با کسی مذاکره کردی که او گفت هیچ مذاکره و تماسی نداشته ایم.او درباره اینکه با درنظر گرفتن برخی مسائل به نظر می رسد برانکو گزینه اصلی فدراسیون فوتبال برای جانشینی مارک ویلموتس است، گفت: این مسائل از ۲ مجرای خبری بیرون آمد. در تیتر اصلی روزنامه رسمی دولت آمده که برانکو سرمربی تیم ملی شد و خبرگزاری رسمی دولت هم از مذاکرات نهایی او با مسئولان فدراسیون در ترکیه خبر داد. او نسبت به این مسائل ابراز بی اطلاعی کرد. درحالیکه برانکو در واراژدین بود و حتی من با مارکو استیلینوویچ صحبت کردم. حتی به برانکو گفتم به صورت خصوصی به خودم بگو که آیا مسئولان فدراسیون با شما مذاکره کرده اند که آیا دوست داری به تیم ملی بیایی که گفت دوست دارم سرمربی تیم ملی شوم و باید با من قرارداد سه ساله ببندند، اما تاکنون چنین پیشنهادی مطرح نشده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علاقه برانکو به هدایت تیم ملی فوتبال ایران و عقد قرارداد سه ساله از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×