روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو به درد پرسپولیس می‌خورد نه تیم ملی از منبع افکار. "

برانکو به درد پرسپولیس می‌خورد نه تیم ملی

برانکو یک مربی خوب و تاکتیکی است، اما در شرایط فعلی به نظر می رسد او بیشتر به درد پرسپولیس می خورد نه تیم ملی.

به گزارش افکارنیوز، از لحن سخنگوی فدراسیون فوتبال کاملاً مشخص است که سئول نشینان از ویلموتس قطع امید کرده و برانکو را می خواهند (البته شخص آقای تاج لحنی ندارند، چون بعد از باخت به بحرین و عراق و اندونزی و قطر و... مثل جناب ساکت، ساکت شده اند!)برانکو طی چند دوره ای که سرمربی تیم ملی بود در مجموع بد نتیجه نگرفت. او فوتبال ایران را می شناسد و ۶، ۷ پرسپولیسی هم که در تیم ملی هستند، اما آیا مرد کروات بهترین گزینه برای تیم ملی است؟ ما با برانکو قهرمان بازی های آسیایی بوسان هم شدیم و در جام ملت های ۲۰۰۴ خیلی خوب کار کردیم، اما در جام جهانی ۲۰۰۶ حتی آنگولا را نبردیم. برانکو یک مربی خوب و تاکتیکی است، اما در شرایط فعلی به نظر می رسد او بیشتر به درد پرسپولیس می خورد نه تیم ملی.اخبار ورزشی - برانکو در تیم ملی با امثال رامین رضاییان و سردار آزمون و... زاویه دارد و برخلاف کی روش خیلی آدمی نیست که جلوی یکسری بی انضباطی ها بایستد (تجربه ثابت کرده او خیلی با تأخیر این کار را انجام می دهد. ماجرای طارمی و مسلمان و رضاییان را که در پرسپولیس یادتان هست؟) با این همه او همچنان برای پرسپولیس بهترین گزینه است، ولی برای تیم ملی که همه کاره هایش چند بازیکن خاص از جمله شجاعی و سردار و رضاییان و ... هستند برانکو به رغم تمام ویژگی هایش نمی تواند یک گزینه مطمئن باشد.فدراسیون فوتبال وقتی از ویلموتس قطع امید کرد که نارضایتی ملی پوشان را از او دید. بازیکن ایرانی اگر دلش با یک مربی نباشد کار تمام است. مثل قضیه ایویچ با بهترین نسل تاریخ این فوتبال که ۷ گل از رم خوردند و کله اش کردند! الان هم دل بازیکنان با ویلموتس نیست و بعید به نظر می رسد ما با او حتی به جام جهانی برسیم، اما آیا در دوران «پساویلموتس» برانکو بهترین گزینه است؟ آیا فدراسیون بعد از یک انتخاب غلط و هزینه های فراوان دوباره تحت تأثیر جو موجود یک تصمیم غلط دیگر می گیرد؟ آیا مازیار ناظمی و وزارت ورزش باز هم مورینیو و زیدان و کلینزمن را به صف می کنند؟ پاسخ به این سؤالات آینده تیم ملی را ترسیم خواهد کرد؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو به درد پرسپولیس می‌خورد نه تیم ملی از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×