روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوخی پرسپولیسی‎‌ها با شجاع: ملی‌پوش شدنت مبارک! از منبع افکار. "

شوخی پرسپولیسی‎‌ها با شجاع: ملی‌پوش شدنت مبارک!

مدافع پرسپولیس که از بازیکنان محبوب برانکوست، در صورت بازگشت او به تیم ملی به احتمال فراوان از لیست سیاه خارج خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز، شجاع خلیل زاده بعد از مصاحبه معروفی که قبل از جام جهانی برزیل علیه کارلوس کرد، وارد لیست سیاه شد. در دوران ویلموتس هم دوباره دعوت نشد. حالا، اما در صورت بازگشت برانکو، به احتمال فراوان بار دیگر در لیست ایران قرار خواهد گرفت.اخبار ورزشی - در همین ارتباط از از اردوی قرمز ها باخبر شدیم پرسپولیسی ها در این باره باب شوخی را با شجاع باز کرده اند. بعضی از آن ها با خنده و شوخی به این بازیکن گفته اند: «ملی پوش شدنت مبارک!» واکنش شجاع هم خنده و شوخی با همبازیانش بود.خلیل زاده رابطه خیلی خوبی با برانکو دارد. مربی کروات به لحاظ فنی او را قبول داشت و به همین خاطر همیشه و در همه حال از شجاع حمایت می کرد. در واقع خلیل زاده یکی از معدود بازیکنانی بود که برانکو در دوران حضور در پرسپولیس با او به مشکل نخورد. شجاع و برانکو حتی بعد از رفتن این مربی از پرسپولیس، ارتباط خود را قطع نکردند و پیام هایی برای هم ارسال می کردند. این دوستی و ادامه دار بودن آن قطعاً می تواند سرانجام منجر به خروج نام شجاع از لیست سیاه تیم ملی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوخی پرسپولیسی‎‌ها با شجاع: ملی‌پوش شدنت مبارک! از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×