روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سال گذشته حقم بود بهترین بازیکن آسیا شوم از منبع افکار. "

سال گذشته حقم بود بهترین بازیکن آسیا شوم

علیرضا بیرانوند می گوید که اگر اصرار مردم نبود اصلا به مراسم بهترین های آسیا نمی رفت.

به گزارش افکارنیوز، علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در نهایت نتوانست به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال در قاره آسیا دست پیدا کند.اخبار ورزشی- علیرضا بیرانوند در خصوص شرایط خودش صحبت های جالبی انجام داده که متن کامل آن را در زیر می خوانید:*با وجود حضور در مراسم بهترین ها به این عنوان دست پیدا نکردی. فکر می کنی دلیل این اتفاق چه بود؟ واقعیت این است که اگر اصرار مردم نبود اصلا به این مراسم نمی رفتم. به هر حال من رفتم تا مردم را خوشحال کنم که در آخر قسمت نشد این اتفاق بیفتد.*البته بعضی ها در ایران می دانستند که تو انتخاب نمی شوی!واقعا این اتفاق باعث شد تا ناامید شوم، اما با این حال باز هم در لحظه ای که قرار بود اسم بازیکن سال در مراسم خوانده شود، تا آخرین لحظه امیدوار بودم انتخاب شوم.*از مازیار ناظمی بابت آن توئیت هنوز دلخور هستی؟او با این کارش مردم ایران را ناراحت کرد اما ناظمی را می بخشم.*به نظرت اکرم عفیف واقعا لایق این جایزه بود؟بله. برخلاف اکرم عفیف من نتوانستم نتایج خوبی بگیرم. نه با تیم ملی نه با پرسپولیس و به خاطر همین به نظرم اکرم عفیف نتایج بهتری با تیمش کسب کرده بود.*همه کارشناسان اعتقاد دارند تو سال گذشته مستحق دریافت این جایزه بودی. خودت چه فکر می کنی؟بله؛ من هم این موضوع را قبول دارم. اگر سال گذشته جزو ۳ گزینه بودم و انتخاب نمی شدم، خیلی بیشتر از امسال ناراحت می شدم. سال گذشته واقعا حق من بود که انتخاب شوم.*در آنجا با ژاوی سرمربی السد قطر هم صحبت کردی؟ژاوی بازیکن بسیار بزرگی بود و حالا دوران مربی گری را شروع کرده است. ما با هم صحبت کردیم و او به من گفت تو دروازه بان فوق العاده ای هستی و می توانستی این جایزه را کسب کنی.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سال گذشته حقم بود بهترین بازیکن آسیا شوم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×