روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان از منبع افکار. "

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر میزبان گل گهر سیرجان است و باید در ورزشگاه آزادی به مصاف این تیم برود.

به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر میزبان گل گهر سیرجان است و باید در ورزشگاه آزادی به مصاف این تیم برود.اخبار ورزشی- کالدرون در هفته های گذشته موفق نشده بود ترکیب خودش را انتخاب کند، اما در دیدار با ذوب آهن این اتفاق رخ داد و قرار است در بازی با گل گهر نیز از همان ترکیب استفاده کند.کالدرون در هشتاد درصد بازی ها با سیستم ۳-۳-۴ تیمش را به زمین فرستاد، اما در هفته های گذشته تصمیم گرفت تا ۴ -۴ - ۲ بازی کند و به نظر می رسد تا آمادگی و هماهنگی بیشتر سیامک نعمتی و امید عالیشاه، آن ها همچنان در ترکیب حضور نداشته باشند.بیرانوند دروازه بان اصلی پرسپولیس است. شیری و انصاری به همراه خلیل زاده و سید جلال حسینی در خط دفاع حضور دارند و ربیع خواه در کنار نوراللهی و بشار رسن در میانه میدان قرار می گیرند و ترابی، علیپور و امیری نیرو های هجومی تیم سرخپوش هستند.به هرحال پرسپولیس قرار است با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع خواه، احمد نورالهی، وحید امیری، مهدی ترابی، بشار رسن و علی علیپور در لیگ نوزدهم حاضر شود.سرخپوشان قرار است در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر با گل گهر سیرجان دیدار می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×