روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همیشه به عنوان سرباز در خدمت پرسپولیس هستیم از منبع افکار. "

همیشه به عنوان سرباز در خدمت پرسپولیس هستیم

وحید امیری بازیکن ملی پوش پرسپولیس این روزها به شرایط خوب خودش برگشته است.

به گزارش افکارنیوز، وحید امیری دیروز 66 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و یکی از بهترین های این تیم در بخش تهاجمی بود. او مثل همیشه بازیکنی پرتلاش و در خدمت تیم بود هرچند در بیست و پنج دقیقه پایانی جای خودش را به فرشاد احمدزاده داد. شماره 19 پرسپولیس در ابتدا گفت:"خدا را شکر که امروز روبروی هوادارنمان سه امتیاز حساس را گرفتیم. می دانستیم بازی راحتی نیست با وجود هواداران ، خوب بودیم. گل گهر نیمه اول بسته بازی کرد اما در نیمه دوم شرایط تیم ما بهتر شد."اخبار ورزشی- او درباره حضور هواداران در این بازی در ورزشگاه آزادی گفت:" هواداران قوت قلب هستند برای ما همیشه کنارمان باشند."وحید امیری در ارتباط با شرایط خودش هم گفت:" شرایطم خوبی است و همیشه به عنوان سرباز در خدمت پرسپولیس هستیم، چه یک دقیقه بازی کنم چه نود دقیقه فرقی ندارد."او درباره بازی و تعویضش گفت:" امروز تعویض شدم و تعویض هم جزئی از فوتبال است."امیری افزود:" تا وقتی در زمین باشم تمام تلاشم را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم."وینگر و مهاجم چپ پای تیم پرسپولیس درباره تغییر شرح وظایفش در تیم کالدرون گفت:" مربیان سبک های متفاوت و خواسته های متفاوتی از بازیکنان دارند. من هر آنچه که کالدرون بخواهد را در زمین انجام می دهم و امیدوارم بتوانم برای تیم مثمر ثمر باشم تا هواداران که مهمترین عضو باشگاه هستند از من راضی باشند."او در رابطه با بازی کردن در پست غیرتخصصی اش در این فصل گفت:" من در زمان آقای برانکو هم در مقطعی مهاجم بازی می کردم. امسال وقتی برگشتم نیتم این بود که چه بازی کنم چه نه! به عنوان یک سرباز و حامی که لباس پرسپولیس را پوشیده تمام تلاشم را برای تیم بکنم تا وجدانم راحت باشد."

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همیشه به عنوان سرباز در خدمت پرسپولیس هستیم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×