روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش مهدی ترابی به درگیری بهنام برزای با پرسپولیسی ها از منبع افکار. "

واکنش مهدی ترابی به درگیری بهنام برزای با پرسپولیسی ها

مهدی ترابی درباره درگیری برزای با پرسپولیسی ها در زمین گفت: من نمی دانم و هیچ اطلاعی ندارم. او استقلال بوده و طبیعی است کری بخواند.

به گزارش افکارنیوز، مهدی ترابی بعد از برد پرسپولیس مقابل گل گهر به خبرنگاران گفت: اول از همه خدا را شکر می کنم که توانستیم این سه امتیاز مهم را از بازی مهم بگیریم. ان شالله روند رو به رشد خودمان را ادامه داده و در مسابقات بعد هم نتیجه مناسب را بگیریم.اخبار ورزشی- وی در خصوص مقایسه سطح شوتزنی او با احمد نوراللهی گفت: قطعا احمد بهتر شوت می زند و من بغل پا می زنم.مهدی ترابی درباره بازی با گل گهر نیز گفت: تیم های آقا مجید همیشه با نظم و برنامه بازی می کنند به همین دلیل کار ما را سخت کردند. خیلی خوب بازی کرند اما از موقعیت های خودمان استفاده کردیم و بردیم. امیدوارم در بازی با سایپا هم قدرتمند باشیم و ببریم.بیشتر بخوانید:سوپر گل پرسپولیس به گل گهر توسط ترابی/ فیلمبهترین گلزن پرسپولیس در خصوص رقابتش با مغانلو و قائدی در صدر جدول گلزنان گفت: خیلی زود است در مورد آقای گلی حرف بزنیم. وقتی پرسپولیس موفق باشد من بیشتر دیده می شوم.ترابی هم چنین در مورد درگیری برزای با پرسپولیسی ها در زمین گفت: من نمی دانم و هیچ اطلاعی ندارم. او استقلال بوده و طبیعی است کری بخواند.هافبک سرخ ها گروه تیمش در آسیا را سخت دانست و گفت: پرسپولیس در گروه سختی قرار گرفته است. اما ما هم پرسپولیس هستیم و به فینال آسیا رفتیم و می خواهیم موفقیت گذشته را تکرار کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش مهدی ترابی به درگیری بهنام برزای با پرسپولیسی ها از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×