روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش بازیکن پرسپولیس به مخالفت برخی ها با قهرمان اعلام کردن پرسپولیس از منبع افکار. "

واکنش بازیکن پرسپولیس به مخالفت برخی ها با قهرمان اعلام کردن پرسپولیس

شیری در واکنش به اینکه برخی مخالف قهرمان اعلام کردن پرسپولیس هستند، تصریح کرد: اگر لیگ نیمه کاره بماند این غیرمنطقی است که قهرمان را معرفی نکنند. ما با تیم دوم جدول 10 امتیاز فاصله داریم و در نیم فصل هم قهرمان شدیم. پرسپولیس شایسته قهرمانی در لیگ امسال است.

به گزارش افکارنیوز، مهدی شیری درباره شرایط این روزهای فوتبال ایران و تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: متأسفانه وضعیت خوبی را شاهد نیستیم و بیماری کرونا فکر همه را درگیر کرده است. در این شرایط همه سختی می کشند و کار برای فوتبالیست ها هم سخت شده است. مدت هاست که از تمرین گروهی دور هستیم و در خانه به صورت انفرادی تمرین می کنیم که اصلاً قابل قیاس با تمرین در باشگاه یا زمین فوتبال نیست. فعلاً که باید با این وضعیت کنار بیاییم تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.اخبار ورزشی- وی در ارتباط با با بحث تعطیلی مسابقات لیگ امسال و نیمه کاره ماندن بازی ها تأکید کرد: ما که در این خصوص تصمیم گیرنده نیستیم و فدراسیون فوتبال با بررسی تمامی جوانب باید بهترین تصمیم را بگیرد. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند، تیم ما کاملاً آماده است تا در بازی های بعدی هم نتایج لازم را گرفته و قهرمان شود. اگر هم قرار است بازی ها تعطیل شود باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند.مهدی شیری در واکنش به اینکه برخی مخالف قهرمان اعلام کردن پرسپولیس هستند، تصریح کرد: اگر لیگ نیمه کاره بماند این غیرمنطقی است که قهرمان را معرفی نکنند. ما با تیم دوم جدول 10 امتیاز فاصله داریم و در نیم فصل هم قهرمان شدیم. پرسپولیس شایسته قهرمانی در لیگ امسال است.مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس درباره تمدید قراردادش با این باشگاه اظهار داشت: خوشحالم که قراردادم را تمدید کردم و امیدوارم در آینده عملکرد بهتری در این تیم داشته باشم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش بازیکن پرسپولیس به مخالفت برخی ها با قهرمان اعلام کردن پرسپولیس از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×