روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سکونشینی پرسپولیس هم افتخار بزرگی است از منبع افکار. "

سکونشینی پرسپولیس هم افتخار بزرگی است

آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس گفت: بیشتر از همه نگران اعضای تیم بودم که آن ها از طریق من مبتلا نشده باشند ولی بعد از انجام تست خدا را شکر کل تیم در سلامت کامل به سر می برند و از این بابت خیلی خوشحالم.

به گزارش افکارنیوز، خیلی ها به او لقب سردار آزمون بعدی فوتبال ایران را دادند. صحبت از آریا برزگر مهاجم تیم جوانان و باشگاه پرسپولیس است. آریا که تنها بازیکن پرسپولیس بود که تست کرونا ی آریا برزگر مثبت شد این روز ها با پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه تمریناتش را آغاز کرده و در حال حاضر در اردوی تیم جوانان حضور دارد. فرصتی دست داد که دقایقی با آریا برزگر گپ بزنیم که در ادامه می خوانید. آریا از تجربه روز های قرنطینه صحبت کن.اخبار ورزشی- خب روز های سختی بود. این ویروس کل دنیا را درگیر خود کرده و من هم اول ترسیدم که اتفاق بدی نیفتد. راستش بیشتر از همه نگران اعضای تیم بودم که آن ها از طریق من مبتلا نشده باشند ولی بعد از انجام تست خدا را شکر کل تیم در سلامت کامل به سر می برند و از این بابت خیلی خوشحالم.در حال حاضر مشکلی نداری؟نه، خدا را شکر تست دومم منفی شد و علائمی هم ندارم. در حال حاضر هم در اردوی تیم جوانان هستم و بدون مشکل تمرین می کنم.در مورد تغییرات کادر فنی تیم جوانان چه نظری داری؟از همینجا باید از کادر قبلی و سیروس پورموسوی تشکر کنم که برای ما زحمت کشیدند. پرویز مظلومی مربی بزرگ و کارنامه داری به حساب می آید و امیدوارم در کنار هم نتایج خوبی بگیریم و دل مردم را شاد کنیم.اولین فصل حضورت در پرسپولیس با قهرمانی همراه شد؛ چه حسی داشتی؟خیلی خوشحالم عضوی از تیم قهرمان هستم. بچه ها و کادر فنی به نظرم فوق العاده کار کردند و مستحق قهرمانی بودند. پوکر قهرمانی مبارک همه پرسپولیسی ها باشد. امیدوارم این موفقیت ها ادامه دار باشد.کار کردن با یحیی گل محمدی چطور است؟بسیار عالی. چیز های زیادی از ایشان یاد گرفتم و به نظرم آقا یحیی سال ها می تواند در پرسپولیس قهرمانی به دست بیاورد.تو در این فصل فرصت بازی به دست نیاوردی؛ پشیمان نیستی چرا به تیمی نرفتی که بتوانی بازی کنی؟نه اصلاً. من همیشه عاشق پرسپولیس بودم و دوست داشتم روزی در این تیم بازی کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که نیمکت نشینی یا سکونشینی در آن هم افتخار بزرگی به حساب می آید. من وظیفه دارم خوب تمرین کنم و آماده باشم، بقیه مسائل به عهده کادر فنی است و هر زمان آقایحیی صلاح بداند من بازی می کنم.به عنوان سؤال آخر؛ الگوی داخلی و خارجی تو چه بازیکنانی هستند؟در فوتبال خودمان علی دایی که اسطوره هستند را خیلی دوست داشتم و در حال حاضر عاشق سردار آزمون هستم. در فوتبال دنیا هم علاقه زیادی به روبرت لواندوفسکی و کریستیانو رونالدو دارم. به نظرم این دو بهترین مهاجمان دنیا هستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سکونشینی پرسپولیس هم افتخار بزرگی است از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×