روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احتمال محرومیت پرسپولیس از سوی فیفا/ دردسر پرونده برانکو از منبع افکار. "

احتمال محرومیت پرسپولیس از سوی فیفا/ دردسر پرونده برانکو

باشگاه پرسپولیس تهران احتمالا نمی تواند پول برانکو را پرداخت کند و آماده محرومیت از سوی فیفا شده است.

به گزارش افکارنیوز، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش از تیم فوتبال پرسپولیس تهران، آن ها برای دریافت مطالبات خود از سرخ ها به فیفا شکایت کردند و خواستار دریافت کامل مبلغ قرارداد خود شدند.اخبار ورزشی- در پرونده برانکو ، سرخ ها به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو همراه با ۵ درصد سود بابت دیر کرد، محکوم شدند.باشگاه پرسپولیس با مطالباتش در فیفا، پول دستیاران برانکو را پرداخت کرد، اما اگر تا ۱۶ مرداد مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت نکند، با محرومیت از پنجره نقل و انتقالات مواجه خواهد شد.سرخ ها درصدد هستند تا در فرصت یک ماهه ای که فیفا به آن ها می دهد با برانکو تسویه کنند و رضایت او را بگیرند.درحال حاضر سرخ ها به دنبال این هستند تا ۵۱۵ هزار دلار که از آنتورپ دریافت می کنند را به برانکو بدهند تا بتوانند در ماه آینده از کارگزار پول آینده را پیش خور و با مرد کروات تسویه حساب کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احتمال محرومیت پرسپولیس از سوی فیفا/ دردسر پرونده برانکو از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×