روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند حق بدهیم از منبع افکار. "

به بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند حق بدهیم

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امثال ترابی و علیپور دین خود را به پرسپولیس ادا کردند و برای جدایی به آنها حق می دهم.

به گزارش افکارنیوز، فرشاد پیوس درباره ارزیابی اش از عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: ابتدا باید به بازیکنانی که از تیم پرسپولیس جدا شدند حق بدهیم، زیرا باشگاه نمی توانست پولی که آنها می خواستند پرداخت کند. این نفرات هم ۴-۳ سال دیگر می توانند در اوج باشند. امثال ترابی و علیپور ارادت خود را به پیراهن پرسپولیس نشان داده و کارهایی که می توانستند برای این تیم انجام دادند.اخبار ورزشی- وی افزود: در کل ترابی و علیپور عملکرد خوبی در این تیم داشتند، هر چند در پرسپولیس معروف شدند اما دین شان را هم به این تیم ادا کردند. نفراتی که به تازگی جذب شده اند جوان و با انگیزه هستند. نکته مهم تر این است که آنها پیراهن پرسپولیس را دوست دارند و در تیم های قبلی شان هم تک ستاره بوده و مهره های خوبی محسوب می شدند.مهاجم اسبق پرسپولیس تأکید کرد: درباره آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر که دو مهاجم جدید پرسپولیس هستند باید بگویم آنها با تجربه و گلزن هستند. این طور بازیکنان به درد پرسپولیس می خورند زیرا در تیم های قبلی خود هم آمادگی مناسبی داشته و کیفیت بالایی را نشان دادند. علی شجاعی هم به عنوان وینگر چپ و راست توانایی بالایی دارد.پیوس تصریح کرد: بازی رمضانی را خیلی دوست دارم، زیرا روی زمین و هوا مسلط است و گل های خوبی می زند. آل کثیر هم با وجود بازی برای صنعت نفت جزو بازیکنانی بود که در رتبه های بالای جدول گلزنان قرار گرفت و وقتی از تیمی در این سطح به قهرمان لیگ برتر می آید، می تواند در طول بازی فرصت های بیشتری را به دست آورده و شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت هایش داشته باشد.پیوس در باره برخی گلایه های یحیی گل محمدی نسبت به عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات توضیح داد: نمی دانم یحیی چه نفراتی را مدنظر داشته است، یک مربی باید نسبت به نقاط ضعف و قوت خود درباره جذب بازیکن تصمیم بگیرد که حتماً گل محمدی هم این کار را انجام داده است زیرا مربی خوب و بادانشی است. به نظر من در پست هایی که پرسپولیس ضعف داشت بازیکن گرفت و نفرات جدید هم خوب هستند. وی در تمرینات با این نفرات کار می کند و ضعف و قوت آنها را پیدا خواهد کرد.وی افزود: پرسپولیس باید از هفته دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. تیم ما در آسیا کمبود جام دارد و باید در این رقابت ها هم حرف برای گفتن داشته باشیم. امیدوارم گل محمدی در این مسابقات هم نتایج خوبی بگیرد و از حیثیت فوتبال ایران و پرسپولیس دفاع کند. با این وجود باید باشگاه خواسته های وی را محقق کند. در کل تعامل بین یحیی و مدیران باشگاه پرسپولیس سبب کم شدن حرف و حدیث ها خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند حق بدهیم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×