روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو ایوانکوویچ: عاشق‌ هواداران پرسپولیس هستم از منبع افکار. "

برانکو ایوانکوویچ: عاشق‌ هواداران پرسپولیس هستم

برانکو ایوانکوویچ در واکنش به حمایت هواداران پرسپولیس که در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی خواهان پرداخت هر چه سریع تر مطالبات سرمربی پیشین و موفق خود شده اند، گفت: از تمامی هواداران پرسپولیس بابت عشق و محبتی که نسبت به من داشته اند، قدردانی می کنم و من هم به آن ها عشق می ورزم.

به گزارش افکارنیوز، برانکو ایوانکوویچ در واکنش به حمایت هواداران پرسپولیس که در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی خواهان پرداخت هر چه سریع تر مطالبات سرمربی پیشین و موفق خود شده اند، گفت: از تمامی هواداران پرسپولیس بابت عشق و محبتی که نسبت به من داشته اند، قدردانی می کنم و من هم به آن ها عشق می ورزم.اخبار ورزشی- پرسپولیس و هوادارانش بابت لحظاتی که با هم داشته ایم، بابت کارهایی که با هم انجامش دادیم و بابت بزرگترین موفقیت های تاریخ باشگاه، تا پایان عمرم در قلبم خواهند بود.وی تصریح کرد: شاید برخی هنوز نسبت به توانایی هایی مربیگری من تردید داشته باشند، اما هیچ وقت کسی شخصیت، صداقت و حرفه ای گری من را زیرسئوال نبرده و تردیدی نسبت به این موارد نداشته است. تنها خواسته من از باشگاه پرسپولیس این بود که همان طور که من با آن ها رفتار کردم، با احترام با من رفتار می کردند و طلب من را طبق قراردادی که با هم داشتیم، پرداخت می کردند. بار دیگر از هواداران پرسپولیس قدردانی می کنم و می خواهم بگویم که عاشق شان هستم.پرسپولیس در زمان حضور برانکو، یکی از بهترین دوره های خود را در تاریخش تجربه کرد و هفت جام مختلف از جمله سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر را تجربه کرد و تا فینال لیگ قهرمانان آسیا هم پیشروی کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو ایوانکوویچ: عاشق‌ هواداران پرسپولیس هستم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×