روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبری خوب برای بازیکنان جدید پرسپولیس در لیگ قهرمانان از منبع افکار. "

خبری خوب برای بازیکنان جدید پرسپولیس در لیگ قهرمانان

خبرگزاری میزان-تیم فوتبال پرسپولیس تهران در صورت بسته شدن پنجره اش باز هم می تواند از خریدهایش استفاده کند.

به گزارش افکارنیوز، دیروز مهلت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید و باتوجه به این که فیفا هم مهلتی به این باشگاه نداده است، آنها در انتظار اعلام نتیجه از سوی فیفا خواهند بود. کمیته انضباطی فیفا پس از طی مراحل قانونی امروز رای پرونده برانکو را اعلام کرده و حکم محرومیت پرسپولیس را ابلاغ خواهد کرد.اخبار ورزشی- در این شرایط، پرسپولیس در تابستان جاری بعد از دست دادن ستاره هایی مثل مهدی ترابی و علی علیپور، سعی کرد با جذب هفت بازیکن تیم خود را ترمیم کند. حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، علی شجاعی، عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی بازیکنانی هستند که سرخ پوشان تهران جذب کردند. طی روز های اخیر، اما اخباری منتشر شد که اگر پنجره پرسپولیس بسته شود، این تیم نمی تواند از خرید های جدیدش در لگ قهرمانان آسیا استفاده کند.حالا با پیگیری هایی که خبرگزاری میزان انجام داده مشخص شد که پرسپولیس در آسیا می تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند، اما در لیگ برتر، تصمیم با سازمان لیگ است و در صورتی که سازمان لیگ بخواهد می تاند کارت بازی بازیکنان این تیم را صادر نکند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبری خوب برای بازیکنان جدید پرسپولیس در لیگ قهرمانان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×