روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاضر بودم پول بدهم تا در پرسپولیس بازی کنم از منبع افکار. "

حاضر بودم پول بدهم تا در پرسپولیس بازی کنم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان جدید تیم های قبلی خود را فراموش کنند، در پرسپولیس باید برای چهل میلیون هوادار بجنگند.

مرتضی فنونی زاده درباره شرایط پرسپولیس و وضعیت این تیم در نقل وانتقالات مصاحبه ای را انجام داد که در زیر می خوانید.*گل محمدی هر بازیکنی می خواست به غیر از اسماعیلی فر جذب شد. به نظرم رسول پناه خوب کار کرد. همه این بازیکنان در تیم های خودشان ستاره بودند اما کسی که در صنعت نفت و پیکان ستاره بوده اگر در پرسپولیس نیمکت نشین هم باشد، برایش افتخار است. بازیکنان جدید باید تیم های سابق خودشان را فراموش کنند و اینجا برای چهل میلیون هوادار تلاش کنند. * تا جایی که می دانم بازیکنان ۹۰ درصد از قراردادشان را گرفته اند. اگر پول در باشگاه باشد که باید طلب برانکو را بدهند. به هر حال بازیکنان جدید هم باید صبر کنند، من خودم زمانی که به پرسپولیس آمدم، ملی پوش بودم. علی پروین مرا در امجدیه دید و گفت دوست داری به پرسپولیس بیایی؟ همان موقع هم گفت از پول خبری نیست اما من گفتم حاضرم پول هم بدهم و به این تیم بیایم. الان هم بعید می دانم بازیکنان جدید درخواست مالی داشته باشند. آنها اول حقانیت خودشان را ثابت کنند و بعد مطمئن باشند که ۹۰ درصد پول را دریافت می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاضر بودم پول بدهم تا در پرسپولیس بازی کنم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×