روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس چه زمانی پول برانکو را می دهد؟ از منبع افکار. "

پرسپولیس چه زمانی پول برانکو را می دهد؟

ماجرای پرداخت پول به برانکو به یکی از مشکلات این روز های پرسپولیس تبدیل شده است.

به گزارش افکارنیوز، در شرایطی که عنوان شده ممکن است پرسپولیس به دلیل عدم واریز پول برانکو از پنجره نقل و انتقالات محروم شود خبری رسید که نشان می دهد احتمال دارد پول سرمربی کروات در آخرین روز از مهلت پرداخت شود، اما مدیران باشگاه فعلا برای اعلام این خبر دست نگه داشته اند!اخبار ورزشی- ماجرا از این قرار است باشگاه واریزی چشمگیری برای جذب بازیکنان جدید و تمدید بازیکنان قدیمی اش نداشته است و ترجیح داده تا خبر پرداخت به برانکو مخفی بماند.فردا آخرین مهلت پرداخت بدهی برانکو است و شاید مدیران باشگاه می خواهند در نقش قهرمان ظاهر شوند و با مانور دادن روی این قصه که در سخت ترین شرایط پول برانکو را فراهم کرده اند در دل هواداران جا باز کنند. این خبری است که از اطراف پرسپولیس به گوش می رسد. در هر صورت باید تا فردا منتظر ماند، اگر پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد (پس از تصمیم گیری فیفا، اعلام به فدراسیون) فرضیه پرداخت پول منتفی است، اما اگر فردا گذشت و خبر هایی درباره محرومیت پرسپولیس شنیده نشد باید گفت که پول برانکو را پرداخت کرده اند. این در حالی است که به بازیکنان پرسپولیس هم قول داده اند تا آخر شهریور مبلغ دیگری را به حساب شان واریز خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس چه زمانی پول برانکو را می دهد؟ از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×