روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت پرداخت مطالبات بشار رسن و برانکو از منبع افکار. "

آخرین وضعیت پرداخت مطالبات بشار رسن و برانکو

بشار رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرد، پیش از ادامه قراردادش، تمام مطالبات پیشین خود را از سرخ پوشان تهران دریافت کرده بود.

به گزارش افکارنیوز، باشگاه پرسپولیس بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار به برانکو ایوانکویچ، سرمربی پیشین خود بدهکار است و با توجه به پرداخت نکردن طلب این سرمربی کروات، فردا (شنبه) پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته می شود. سرخ پوشان با توجه به اینکه می دانستند تا موعد مقرر نمی توانند طلب برانکو را پرداخت کنند، ترجیح دادند تا منابع مالی خود را صرف تمدید قرارداد بشار رسن، ستاره این تیم و همچنین جذب هفت بازیکن کنند.اخبار ورزشی- این در حالی است که همزمان مدیران باشگاه پرسپولیس با برانکو در ارتباط هستند و از او خواسته اند تا دو هفته دیگر برای دریافت مطالبات خود به این باشگاه فرصت دهد. به نظر می رسد همزمان با اقدامات باشگاه، عد ه ای در تلاش هستند تا با تحریک وکیل برانکو، او را از مصالحه با باشگاه پرسپولیس منصرف کنند.در این شرایط با توجه به اینکه پرسپولیس قرارداد بشار را تمدید کرده و عمده خریدهای خود را هم انجام داده، حتی اگر پنجره نقل وانتقالاتی هم بسته شود، باز پرسپولیس ضربه بزرگی نخواهد خورد. به نظر می رسد برانکو با بسته شدن پنجره پرسپولیس سودی نخواهد کرد و شاید مصالحه با این باشگاه، برای هر دو طرف بازی برد - برد باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت پرداخت مطالبات بشار رسن و برانکو از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×