روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس سوژه afc شد از منبع افکار. "

پرسپولیس سوژه afc شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت نامناسب پرسپولیس را در میان 5 سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است.

به گزارش افکارنیوز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا 2020 به 5 نکته پرداخت که باید به آنها توجه داشت.اخبار ورزشی- در میان 5 نکته قابل توجه از سوی AFC وضعیت پرسپولیس در این فصل دیده می شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا به وضعیت نامسب پرسپولیس در این روزها پرداخت و تیتر زد: از پرسپولیس تهی شده چه انتظاری دارید؟سایت AFC درباره پرسپولیس توضیح داد: تیم بزرگ تهران فصل را با چهارمین قهرمانی متوالی اش در لیگ ایران به پایان برد. سیطره پرسپولیس در لیگ ایران نشانی از افت این تیم را نمی رساند. اما این تیم بعد از حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 و حضور در فینال 2018 در مرحله گروهی 2019 دچار تزلزل شدند و حذف شدند.پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 را با شکست مقابل الدحیل قطر آغاز کرد و در خانه از خانه مقابل شارجه مساوی کرد. در این میان بعد از قهرمانی در لیگ ایران علیرضا بیرانوند، دروازه بانش را از دست داد چون راهی تیم آنتورپ بلژیک شد. همچنین علی علیپور مهاجم خود را نیز از دست داد چون این بازیکن راهی پرتغال شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس سوژه afc شد از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×