روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیحات عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان از منبع افکار. "

توضیحات عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان

عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره شرایط این باشگاه توضیحاتی داد.

به گزارش افکارنیوز، محمد علیپور، عضو هیئت مدیره تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حاشیه نشست ستاد مبارزه با کرونا ، اظهار کرد: ۲۰ انجمن داریم که تنوع زیادی دارند. برخی از رشته ها در فضای باز فعالیت دارند و در چند مورد مجوز گرفته ایم. سلامتی ورزشکاران اولویت ما است، اما هنوز تقویم تورنمنت های بین المللی مشخص نیست به همین دلیل در خیلی از رشته ها تمرین ملی نداریم.اخبار ورزشی- او افزود: ما کلاس های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کردیم که بازخورد خوبی داشت و حتی می توانیم در آینده هم این کار را انجام دهیم.عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس درباره طلب برانکو گفت: در جلسه هیئت مدیره حضور داشتم که بحث ها مربوط به اعزام تیم بود. به زودی مشکل برانکو از نظر مالی حل می شود تا پرسپولیس بتواند کارش را انجام دهد.او درباره مهلت ۳۰ روزه برای حل مشکل برانکو خاطرنشان کرد: مدیرعامل کار برانکو را پیگیری می کند. خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند.علیپور در پایان درباره مشکل گل محمدی تصریح کرد: گل محمدی از سرمربیان خوب و موفق ما است. فکر می کنم تا پایان فصل آینده در کنار پرسپولیس خواهد بود. خیلی ها این تیم را دوست دارند و گل محمدی هم از همان مربیان است که کارش را انجام می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیحات عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×