روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا در تعداد پاس از منبع افکار. "

پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا در تعداد پاس

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با تفکرات یحیی گل محمدی و با مالکیت توپ بالا نسبت به حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند و بعد از الهلال بیشترین تعداد پاس را در کارنامه دارد.

به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس ایران با تفکرات یحیی گل محمدی و با مالکیت توپ بالا نسبت به حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند و بعد از الهلال بیشترین تعداد پاس را در کارنامه دارد.بر اساس داده های منتشر شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس ایران با ثبت ۱۶۴۴ پاس تا پایان هفته سوم لیگ قهرمانان بعد از الهلال عربستان با ثبت ۱۶۶۹ پاس از این حیث در رده دوم تیم های حاضر در این رقابت ها قرار گرفته است.این تعداد پاس و قرار گرفتن در رتبه دوم نشان دهنده این است که سرخ ها مالک توپ و میدان بوده و تلاش می کنند با این سبک بازی، تسلط کافی بر بازی داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا در تعداد پاس از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×