روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعی کردیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم از منبع افکار. "

سعی کردیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی این تیم برابر تیم التعاون توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش افکارنیوز، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر این تیم برابر التعاون اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنیم. به بازیکنانم هم برای تلاش مضاعفی که به خاطر کسب ۳ امتیاز داشتند، تبریک می گویم. او افزود: بازیکنان با جان، دل و غیرت بازی کردند و از آن ها تشکر می کنم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم. در کار دفاعی توانستیم فضا را از حریف بگیریم و هیچ موقعیتی به التعاون ندادیم. در کار هجومی، انتقال توپ و ضدحمله ها خوب ظاهر شدیم.سرمربی پرسپولیس بیان کرد: هرچند می توانستیم با گل های بیشتری بازی را ببریم، اما به هر صورت برای کسب این ۳ امتیاز خیلی خوشحال هستیم. هنوز صعود ما قطعی نشده و دیدار های مهم دیگری را پیش رو داریم که باید روی آن ها تمرکز کنیم.گل محمدی درباره دلیل غیبت احمد نوراللهی در بازی با التعاون گفت: بازی ها خیلی فشرده است و سعی کردیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم. نیمکت نشینی نوراللهی هم به همین خاطر بود. تورنمنت سختی را پشت سر می گذاریم و باید هر ۳ روز یک بار بازی کنیم. این موضوع کار را برای بازیکنان و کادر فنی سخت کرده است. باید تا جایی که می شود به بازیکنان استراحت بدهیم.او درباره غیبت مهدی بن عطیه در بازی الدحیل مقابل پرسپولیس توضیح داد: شکی نیست بن عطیه بازیکن خوب و تاثیرگذاری در تیمش است، اما تمام تمرکز ما روی تیم بزرگ الدحیل است که بازیکنان خوبی دارد. به کلیت تیم حریف فکر می کنیم؛ نه به اینکه بن عطیه مقابل پرسپولیس قرار نمی گیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعی کردیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×