روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سنگ تمام پیشکسوت پرسپولیس برای شجاع خلیل زاده از منبع افکار. "

سنگ تمام پیشکسوت پرسپولیس برای شجاع خلیل زاده

پنجعلی گفت: شجاع خلیل زاده در خط دفاع بی رقیب است.

به گزارش افکارنیوز، محمد پنجعلی در ارتباط با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ، اظهار داشت: ساختار دفاعی پرسپولیس خیلی خوب است. یحیی خودش مدافع بوده و می داند چگونه باید ساختار دفاعی پرسپولیس را بچیند که هیچ آسیبی به تیم نرسد.وی افزود: از سوی دیگر، باید بگویم خیلی خوشحالم که پرسپولیس مدافع خوبی مثل شجاع خلیل زاده را دارد. بازیکنی که هم در فاع بسیار مفید است و هم در زمان حمله، مهره موثری به شمار می رود. شجاع در خط دفاع بی رقیب است.پنجعلی در ادامه، با اشاره به شرایط تیم تحت هدایت گل محمدی، تصریح کرد: وضعیت بازیکنان پرسپولیس خوب است و با وجود دیدارهای پشت سر هم، می بینیم که طراوت خوبی در عملکرد بازیکنان دیده می شود. آنها سیدجلال حسینی را هم در اختیار دارند که یک مهاجم باتجربه است و هرگاه پرسپولیس بخواهد، می تواند به تیم کمک کند. حضور سیدجلال در تیم غنیمت است و می تواند رهبر خوبی برای بازیکنان پرسپولیس باشد.مدافع و کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان پیرامون دیدار پیش روی این تیم با السد قطر، خاطرنشان کرد: السد قوی ترین حریف پرسپولیس است و ممکن است شاگردان گل محمدی تا فینال، دیگر به چنین رقیب قدرتمندی برخورد نکنند. تیم ژاوی بازیکنان با کیفیتی دارد، یکدست و هماهنگ است و در همه خطوط قدرتمند است، به همین دلیل بازی با این تیم دشوار می شود اما من معتقدم پرسپولیس توانایی کسب پیروزی مقابل این حریف را دارد و می تواند با روحیه بالا به زمین رفته و به دور بعدی صعود کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سنگ تمام پیشکسوت پرسپولیس برای شجاع خلیل زاده از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×