روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توصیه مربی سابق پرسپولیس درباره بازی با السد قطر از منبع افکار. "

توصیه مربی سابق پرسپولیس درباره بازی با السد قطر

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است بهتر بود سرخ پوشان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نماینده عربستان بازی می کردند.

به گزارش افکارنیوز، حسین عبدی در خصوص پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل الشارجه امارات در آخرین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعاً بازی خوبی بود. همه انتظار دیداری پرهیجان را داشتیم که گل زودهنگام خلیل زاده جریان بازی را به سود پرسپولیس رقم زد.وی ادامه داد: شارجه تیم خوبی بود هر چند همیشه جزو تیم های مطرح امارات نیست، اما در دو بازی قبل از پرسپولیس ۱۰ گل زده بودند که نشان می داد حداقل در خط حمله تیم خطرناکی هستند. خوشبختانه بچه های پرسپولیس اجازه خودنمایی به بازیکنان خارجی شارجه را ندادند.پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بهتر بود در مرحله اول حذفی پرسپولیس با النصر عربستان به جای السد قطر بازی می کرد؟ تاکید کرد: قطعاً بهتر بود به جای السد با النصر بازی می کردیم چون می توانستیم بیشتر روی بازی متمرکز و سوار باشیم، اما الان هم اتفاقی رخ نداده و تمام مسائل به روز بازی و جریان بازی ارتباط دارد.عبدی درباره اینکه آیا می شود تیم قدرتمند و متمول السد را شکست داد یا خیر؟ گفت: الان فوتبال طوری شده که هر تیمی را می شود بُرد، فقط بچه ها باید روی کار خودشان تمرکز کنند و اصلاً به اسم بازیکنان حریف کاری نداشته باشند.وی در خصوص اینکه احتمال دارد السد از شرایط میزبانی و داوری سود ببرد؟ اظهار داشت: شاید این اتفاق رخ بدهد، اما مهم تر از این مسائل این است که بچه ها بتوانند در زمین اجرای مناسبی داشته باشند و گل نخورد.پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: اگر می خواهیم السد را شکست بدهیم باید تاکتیک های مربی در زمین درست اجرا شود تا بتوانیم برای این تیم قدرتمند قطری دردسر ایجاد کنیم. مسلماً پرسپولیس پتانسیل و توانایی این را دارد که این تیم را شکست بدهد و حتی بار دیگر تا فینال آسیا پیش برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توصیه مربی سابق پرسپولیس درباره بازی با السد قطر از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×