روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری گلایه آمیز شجاع خلیل زاده درباره اخبار جعلی از منبع افکار. "

استوری گلایه آمیز شجاع خلیل زاده درباره اخبار جعلی

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که برای تمدید قراردادش با سرخپوشان پول اضافه از باشگاه نخواسته است!

به گزارش افکارنیوز، شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی است که به خاطر عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه یک تیم قطری قرار گرفته است. با این حال او که به اردوی اخیر تیم ملی هم دعوت شده است در استوری که عجیب به نظر می رسد تاکید کرد پول اضافه از پرسپولیس نخواسته و تنها درخواستش این بوده که به اندازه بقیه بازیکنان بگیرد!در پیامی که شجاع خلیل زاده منتشر کرده آمده است: «متاسفانه در روزهایی که مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی یک کشور هستم مطلع شدم که برخی رسانه ها با انتشار اخبار جعلی درباره من قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند.از زمانی که از قطر به ایران برگشتم تا همین الان هیچ مذاکره ای از سوی مسئولان باشگاه با من نشده و هر خبری درباره این مسئله را قویاً تکذیب می کنم. من هیچ پول اضافه ای از باشگاه نخواستم.من بازیکنی هستم که هر سال اولین نفر قراردادم را تمدید می کردم. منتی هم بابت این مسائل بر سر کسی نمی گذارم. فقط از مسئولان باشگاه خواستم مبلغ قراردادم را اندازه بقیه بازیکنان کنند که به من گفتند این کار مقدور نیست.اگر حرف های من راست نیست مسئولان باشگاه توضیح دهند. اینکه برخی می نویسند پول زیادی طلب کردم کاملاً دروغ است. درخواستم منطقی بود اما همین را هم نپذیرفتند…»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری گلایه آمیز شجاع خلیل زاده درباره اخبار جعلی از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×