روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد شدید خبرنگار سعودی از رسن به خاطر جدایی‌اش از فینالیست آسیا از منبع افکار. "

انتقاد شدید خبرنگار سعودی از رسن به خاطر جدایی‌اش از فینالیست آسیا

خبرنگار سعودی به خداحافظی هافبک عراقی از پرسپولیس واکنش تندی نشان داد و این بازیکن را متهم کرد که تنها به پول اهمیت می دهد.

به گزارش افکارنیوز، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس شب گذشته با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش از هواداران سرخ پوشان خداحافظی کرد تا جدایی اش از این تیم را بعد از 3 سال اعلام کند.در همین راستا سعد الحارثی، خبرنگار سعودی در واکنش به این استوری به شدت از رسن به خاطر جدایی اش از پرسپولیس انتقاد کرد. این خبرنگار رسن را به نوعی فردی پول پرست توصیف کرده که پرسپولیس را به خاطر یک تیم ضعیف قطری ترک کرده درحالیکه می توانست به همراه تیم ایرانی قهرمان آسیا شود.او در این زمینه نوشت: بشار رسن به دنبال قهرمانی به همراه پرسپولیس که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته و در جام باشگاه های جهان حضور دارد، نیست بلکه به دنبال پول است. او ماندن در یک لیگ فوتبال قوی(ایران) را رد کرد و به باشگاه اف سی قطر پیوست که سال هاست هیچ جامی کسب نکرده است.همچنین رسانه های عراقی هم خبر جدایی بشار رسن از پرسپولیس بعد از 3 سال حضور واکنش نشان دادند و از خداحافظی این بازیکن ملی پوش از اردوگاه سرخ پوشان پرداختند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد شدید خبرنگار سعودی از رسن به خاطر جدایی‌اش از فینالیست آسیا از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×