روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی تیمش از منبع افکار. "

مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی تیمش

تنها ساعتی پس از این که ستاره شماره پنج سرخ ها با انتشار یک استوری اعلام کرد از پرسپولیس جدا خواهد شد، باشگاه پرسپولیس این مسئله را تکذیب کرد.

تنها ساعتی پس از این که ستاره شماره پنج سرخ ها با انتشار یک استوری اعلام کرد که به دلیل نیاز مالی خانواده اش، از پرسپولیس جدا خواهد شد، باشگاه پرسپولیس این مسئله را تکذیب کرد.علیرضا اشرف مدیر روابط عمومی پرسپولیس در استوری اینستاگرامش نوشته که اگرچه وضعیت خانوادگی بشار را درک می کند، اما راضی به این جدایی نخواهند بود: بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و هر باشگاهی که بخواهد با او مذاکره کند، باید قبل از هرچیز مستقیما با باشگاه پرسپولیس مکاتبه کند، چه برسد به توافق. پاسخ باشگاه به درخواست بشار عزیز برای جدایی منفی بوده، چرا که پرسپولیس به راحتی سرمایه خود را از دست نمی دهد، حتی اگر از انتقال او پول خوبی به پرسپولیس برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی تیمش از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×