روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حذف استوری جنجالی بشار رسن از صفحه شخصی‌اش از منبع افکار. "

حذف استوری جنجالی بشار رسن از صفحه شخصی‌اش

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی خود از پرسپولیس را پاک کرد.

به گزارش افکارنیوز، بشار رسن روز گذشته در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و با مسئولان این باشگاه درباره پیشنهاد قطری خود صحبت کرد. او تصمیم گیری درباره این پیشنهاد را به جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی موکول کرده بود. رسن در اولین دقایق بامداد امروز با انتشار یک استوری خبر از جدایی خود از پرسپولیس داد.بلافاصله پس از این اقدام باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی اش طبق نظر کادر فنی مخالفت کرد.البته مدیر برنامه های رسن هم در یک استوری دیگر اعلام کرد با وجود تلاش های باشگاه برای حفظ این بازیکن بشار به دلیل مشکلات مالی علیرغم میل باطنی خود باید به پیشنهاد جدید خود پاسخ مثبت بدهد.با این وجود بشار رسن صبح امروز استوری جنجالی خود را حذف کرد تا تصمیم گیری قطعی برای ادامه حضورش در این تیم بار دیگر به نظر مسئولان باشگاه و سرمربی پرسپولیس در جلسه امروز موکول شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حذف استوری جنجالی بشار رسن از صفحه شخصی‌اش از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×