روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظارات هواداران تیم العربی از مهدی ترابی از منبع افکار. "

انتظارات هواداران تیم العربی از مهدی ترابی

هواداران العربی قطر منتظر هستند تا هافبک ایرانی جدیدشان خیلی سریع با تیم هماهنگ شود.

به گزارش افکارنیوز، هافبک فصل گذشته پرسپولیس روز گذشته به صورت رسمی وارد تیم العربی شد و بعد از یک ماه سرگردانی در دوحه در نهایت قراردادی یک ساله با این تیم امضا کرد.در همین راستا نشریه «الوطن» قطر امروز به این موضوع پرداخت و درباره مطالبه هواداران العربی نوشت: ترابی بازیکن ایرانی بالاخره بعد از مدت ها انتظار با العربی قراردادی یک ساله امضا کرد. هواداران العربی منتظر اولین بازی او در هفته چهارم لیگ ستارگان مقابل الریان هستند. هواداران از او انتظار دارند تا خیلی سریع با مهرداد محمدی هموطنش در خط حمله هماهنگ شود و به تیم کمک کنند.مهرداد محمدی در ابتدای فصل جاری با قراردادی 3 ساله به تیم العربی ملحق شد. پیش از این پورعلی گنجی دیگر بازیکن ملی پوش کشورمان در این تیم بازی می کرد ولی از این تیم جدا شد و به تیم شنژن چین ملحق شد. محمدی در لیست العربی جانشین پورعلی گنجی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظارات هواداران تیم العربی از مهدی ترابی از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×