روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای عجیب خبرنگار قطری/ شجاع خلیل زاده از پرسپولیس رفت؟ از منبع افکار. "

ادعای عجیب خبرنگار قطری/ شجاع خلیل زاده از پرسپولیس رفت؟

خبرنگار یکی از رسانه های معتبر قطر مدعی شد که مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس بزودی قراردادش را با یکی از تیم های این کشور امضا خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز، هر چند باشگاه پرسپولیس مطالبات شجاع خلیل زاده را پرداخت کرده اما طرفین برای ادامه همکاری به توافق نرسیده اند و احتمال اینکه این بازیکن ملی پوش فصل آینده را در تیم قطری توپ بزند وجود دارد.پیشنهاد قابل توجه یکی از تیم های قطری به مدافع ملی پوش پرسپولیس باعث شده او تمایل به جدایی از جمع سرخپوشان داشته باشد و برای رسیدن به درآمدی چند برابری راهی قطر شود.احمد طارق خبرنگار روزنامه الشرق قطر که اتفاقات فوتبال این کشور را به طور دقیق پیگیری می کند روز پنجشنبه از احتمال حضور شجاع خلیل زاده در قطر خبر داد و گفت که این بازیکن بزودی قراردادش را امضا خواهد کرد.این خبرنگار ادعا کرد که خلیل زاده در قطر حضور دارد و با توجه به مصاحبه ای که سرمربی تیم الریان امروز داشته و اعلام کرده بزودی با یک بازیکن خارجی قرارداد امضا خواهد کرد، بازیکن پرسپولیس قراردادش را با این تیم منعقد می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای عجیب خبرنگار قطری/ شجاع خلیل زاده از پرسپولیس رفت؟ از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×