روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سهمیه جایگاه کم شد، صدای استقلالی‌ها درآمد! از منبع افکار. "

سهمیه جایگاه کم شد، صدای استقلالی‌ها درآمد!

مسئولان استقلال معتقدند شرایط میزبانی باید به طور کامل رعایت شود و نباید صندلی جایگاه متعلق به استقلال در اختیار پرسپولیس قرار می گرفت.

در آستانه جدال حساس مقابل پرسپولیس ، میان برخی از مدیران باشگاه استقلال و مسئولان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اختلاف نظر ایجاد شد. براساس برنامه قبلی قرار بود با توجه به اینکه مسابقات بدون تماشاگر برگزار می شود و فاصله گذاری اجتماعی باید حتماً در جایگاه ویژه نیز رعایت شود، کلاً ۱۰ صندلی به مدیران دو باشگاه در این قسمت ورزشگاه اختصاص پیدا می کند که از این میان، ۶ صندلی متعلق به استقلال (تحت عنوان میزبان بازی) بود و پرسپولیس نیز ۴ صندلی در اختیار می گرفت ولی از قرار معلوم، همه چیز تقسیم شده و مقرر شد سهم هر کدام از دوباشگاه در جایگاه ویژه، پنج صندلی باشد! این مسئله صدای اعتراض استقلالی ها را به آسمان فرستاد.چرا صندلی ما را به پرسپولیسی ها دادید؟مسئولان استقلال به شدت نسبت به این تصمیم فدراسیون واکنش نشان داده و معترض بودند.آنها تأکید داشتند وضعیت میزبانی باید به طور کامل رعایت شود و تحت هیچ شرایطی نباید صندلی متعلق به استقلال در اختیار پرسپولیس قرار می گرفت چون حالا باید یکی از مدیران ارشد خود را در نهایت شرمندگی از حضور در ورزشگاه آزادی محروم کنند و چنین گزینشی کار دشواری محسوب می شود. استقلالی ها از این ناراحت بودند که چنین تصمیمی دقیقاً در آستانه مسابقه اتخاذ شده و برنامه ریزی آنها را برهم می زند.اسپانسر بدون جایگاه نکته دیگری که استقلالی ها روی آن تأکید داشتند، عدم اختصاص چند صندلی به اسپانسر باشگاه خود بود. آنها با اشاره به اینکه می شد در ورزشگاه آزادی چند صندلی را به حامیان مالی هر دو باشگاه اختصاص داد تا مدیران خود را بیاورند، با اعتراض به مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می گفتند: خود شما مرتب حرف از آوردن سرمایه بخش خصوصی به فوتبال می زنید ولی وقتی این افراد می آیند، رفتارهایی را می بینند که دلسرد می شوند. به راحتی می شد چند صندلی به اسپانسرهای استقلال و پرسپولیس اختصاص داد ولی چنین کاری نکردید. به عبارت دیگر، حامیان مالی خرج تیم را می دهند اما در مسابقات حساس حتی حق ورود به ورزشگاه را ندارند!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سهمیه جایگاه کم شد، صدای استقلالی‌ها درآمد! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×