روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری به خاطر آینده خودش هم که شده پرستیژ یک مدیر فوتبالی را حفظ کند! از منبع افکار. "

شکوری به خاطر آینده خودش هم که شده پرستیژ یک مدیر فوتبالی را حفظ کند!

علی چینی که هم به عنوان بازیکنان و هم به عنوان مربی حضور در دربی را تجربه کرده گفت: همیشه حساب این مسابقه از تمام لیگ جدا بوده است ولی چون این مسابقه تماشاگر ندارد حاشیه ها احتمالاً کمتر خواهد بود

علی چینی که هم به عنوان بازیکنان و هم به عنوان مربی حضور در دربی را تجربه کرده گفت: همیشه حساب این مسابقه از تمام لیگ جدا بوده است ولی چون این مسابقه تماشاگر ندارد حاشیه ها احتمالاً کمتر خواهد بود و بازیکنان می توانند با تمرکز بیشتر و کامل تری برابر حریف بازی کنند. در حال حاضر استقلال شرایط بهتری در مقایسه با پرسپولیس دارد و به نظر من اگر محمود فکری و همکارانش برنامه ریزی خوبی داشته باشند استقلال برنده مسابقه خواهد بود.دستیار منصوریان در استقلال با اشاره به پیروزی سه بر دوی این تیم مقابل رقیب سنتی در زمستان سال ۹۵ گفت: ما بازی را با حساب سه بر یک برنده شده بودیم و در وقت های تلف شده مدافع پرسپولیس پادوانی را هل داد و توپش از خط گذشت اما دید داور روی صحنه کامل نبود و به جای اینکه خطای جلال حسینی را بگیرد اعلام گل کرد و به دنبال آن هم به دروازه بان تیم ما کارت قرمز نشان داد و استقلال را ۱۰نفره کرد. به هر حال مسابقه بسیار خوبی از آب درآمد و استقلال کاری کرد که بازی برای پرسپولیس چالش مانکن بود. سرمربی این تیم برانکو بود و بازیکنانی نظیر بیرانوند، حسینی، انصاری، صادق محرمی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، وحید امیری، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و... در ترکیب شان بودند و استقلال با گل های اسماعیلی، علی قربانی و کاوه رضایی با اقتدار به پیروزی رسید. من به عنوان بازیکن هم برابر پرسپولیس طعم پیروزی را چشیده بودم ولی برد بهمن ماه سال ۹۵ شیرین تر بود.چینی در خصوص کری خوانی های روزهای گذشته گفت: من از ادبیات ابراهیم شکوری تعجب کردم، از آدمی که در فدراسیون فوتبال کار مدیریتی انجام داده و نسبتاً تحصیلکرده است خیلی بعید بود از ادبیات سخیف استفاده کند. امیدوارم شکوری به خاطر آینده خودش هم که شده پرستیژ یک مدیر فوتبالی را حفظ کند. در پایان امیدوارم استقلال با سه گل دیاباته، مطهری و قایدی برابر پرسپولیس به پیروزی برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری به خاطر آینده خودش هم که شده پرستیژ یک مدیر فوتبالی را حفظ کند! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×