روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی در دربی دارد از منبع افکار. "

پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی در دربی دارد

پیشکسوت پرسپولیس نظر جالبی در خصوص تقابل این تیم با رقیب سنتی خود دارد.

محمود خوردبین درباره تقابل پرسپولیس و استقلال در دربی تهران در چارچوب دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشورمان گفت: به نظر من پرسپولیس برای این بازی آماده است. اگر بچه ها خودشان باشند میتوانند استقلال را شکست بدهد.وی در خصوص نتیجه گیری پرسپولیس در چند بازی اخیر عنوان کرد: پرسپولیس بد نتیجه نگرفته شاید از این سه بازی که مساوی شد حق پرسپولیس دو پیروزی بود، ولی به هر حال این بازی ها تمام شده و پرسپولیس هم چیزی از دست نداده. همین الان اگر بازی های عقب مانده را ببرد به راحتی به صدر جدول می رود.پیشکسوت پرسپولیس درباره نگرانی هواداران از مسائل داوری در دربی تاکید کرد: هیچ داوری از عمد اشتباه نمی کند. البته هواداران هم به هرحال چیزهای دیدند که از داوری نگران هستند. من امیدوارم که داور به خوبی بتواند از پس این بازی در بیاید.خوردبین در مورد عملکرد مهاجمان پرسپولیس تا اینجای لیگ گفت: پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و از این لحاظ مشکلی ندارد، حالا اینکه در گلزنی ناکام هستند شاید یک مسئله گذرا باشد. همه از مهاجمان پرسپولیس توقع گلزنی دارند اما نباید این مسائل باعث شود روی آنها فشاری کاذب بیاید.وی در پایان گفت: در مجموع فکر می کنم پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی در دربی دارد البته هواداران باید این نکته را هم در نظر بگیرند که اگر در این بازی نتیجه به نفع پرسپولیس نبود پشت کادرفنی باشند و از آنها حمایت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی در دربی دارد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×