روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ۳ امتیازی که به اندازه ۶ امتیاز ارزش دارد! از منبع افکار. "

۳ امتیازی که به اندازه ۶ امتیاز ارزش دارد!

این دومین دیدار بدون تماشاگر دربی سرخابی هاست و شاید حساسیت دربی های قبل را نداشته باشد اما جنگ دربی و کسب ۳ امتیاز برای هر تیمی به اندازه ۶ امتیاز ارزش دارد.

بدون شک مهم ترین دیدار فوتبال ایران، دربی سرخابی های پایتخت است؛ البته برای هواداران دو تیم هم قطعاً همین طور است و آنها دوست دارند در دربی بازنده نباشند. استقلال با ۱۸ امتیاز صدرنشین است و شرایط خوبی دارد ولی پرسپولیس با ۱۱ امتیاز و ۲ بازی کمتر با ۳ مساوی متوالی قدم به دربی می گذارد. اما به خاطر داشته باشید دربی شرایط خاصی دارد و هر تیمی که برتر باشد، لزوماً پیروز میدان نیست.محمود فکری سرمربی استقلال از همه داشته های خود می تواند استفاده کند ولی از بین قایدی، مطهری و دیاباته به احتمال زیاد قایدی و مطهری را در پیشانی خط حمله قرار می دهد و دیاباته را برای نیمه دوم در آب نمک خواهد گذاشت. در آن سوی میدان گل محمدی هنوز در خط حمله تردید دارد ولی با این وجود مهدی عبدی در خط حمله قرار می گیرد و وحید امیری نیز به او کمک خواهد کرد اما نقطه قوت هر دو تیم، درون دروازه هاست؛ جایی که رشید مظاهری و حامد لک قرار دارند، دو سنگربانی که خیال هواداران را درون قفس توری راحت کرده اند.با این حال شاید نتیجه مساوی برای استقلالی ها نتیجه خوبی باشد چرا که با حفظ فاصله خود با رقیب سنتی به روند خود ادامه می دهند اما مساوی برای پرسپولیس زیاد خوشایند نیست و علاوه بر اینکه چهارمین تساوی پیاپی را کسب می کند، فاصله اش با تیم های مدعی زیاد می شود. این دومین دیدار بدون تماشاگر دربی سرخابی هاست و شاید حساسیت دربی های قبل را نداشته باشد اما جنگ دربی و کسب ۳ امتیاز برای هر تیمی به اندازه ۶ امتیاز ارزش دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ۳ امتیازی که به اندازه ۶ امتیاز ارزش دارد! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×