روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی نیاز به انگیزه‌های آن‌چنانی ندارد! از منبع افکار. "

دربی نیاز به انگیزه‌های آن‌چنانی ندارد!

کاوه علی اسماعیلی گفت: همه می دانند بازی های بزرگ مانند دربی، فینال لیگ قهرمانان و فینال جام حذفی ناخودآگاه بازیکنان را با خود همراه می کند و نیازی به انگیزه های آن چنانی و روحیه دادن های فراطبیعی نیست.

کاوه علی اسماعیلی در باره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دربی 94 پایتخت اظهار داشت: متأسفانه در 4 بازی گذشته خود نتوانستیم به پیروزی برسیم، اما عملکرد بازیکنانمان در این مسابقات درخشان و خوب بود. یحیی گل محمدی هم در نشست خبری قبل از این بازی این موضوع را تأیید کرد که برای کسب پیروزی تقریبا همه کار انجام دادیم اما به دلیل بدشانسی و برخی مسائل که اکنون زمان صحبت در باره آن نیست نتیجه نگرفتیم.وی افزود: اکنون بازیکنان مان در محل اردوی خود هستند. روز گذشته همراه با مدیرعامل، عضو هیأت مدیره و معاون باشگاه به محل تمرین رفتیم و شرایط در تیم پرسپولیس خیلی مطلوب است. همه می دانند بازی های بزرگ مانند دربی ، فینال لیگ قهرمانان و فینال جام حذفی ناخودآگاه بازیکنان را با خود همراه می کند و نیازی به انگیزه های آن چنانی و روحیه دادن های فراطبیعی نیست. در تمرین دیروز خیلی عمیق به تیم نگاه کرده و اکنون می توانم به هواداران بگویم خیالتان راحت باشد و نگران نباشید، زیرا بازیکنان پرسپولیس مثل همیشه با تمام وجودشان وارد زمین می شوند.مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره این که آیا این باشگاه پاداش خاصی برای برد در دربی و بالا بردن مسائل انگیزشی بازیکنان در نظر گرفته گفت: این اتفاق رخ داده است. شنبه هر هفته جلسه هیأت مدیره برگزار می شود، در جلسه اخیر هم جعفر سمیعی طرحی را برای پاداش دربی ارائه کرد که مصوب شد. البته مقدار را اعلام نکرده و به بازیکنان گفتند می خواهند مبلغ مدنظرشان را باز هم بالاتر از مصوبه ببرند.علی اسماعیلی خاطرنشان کرد: علیپور هم که در تمرین روز گذشته همراه مدیرعامل باشگاه به محل تمرین آمد، به بازیکنان روحیه داد و بحث پاداش را اعلام کرد. البته بازیکنان ما مانند تیم های دیگر نیازی به پاداش ندارند، زیرا اصول موفقیت را پیدا کرده اند اما به هر حال پاداش هم می تواند برای بازی های مهم بحث انگیزشی ایجاد کند.وی درباره موضع باشگاه پرسپولیس نسبت به انتخاب رضا کرمانشاهی به عنوان داور این شهرآورد اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس در این مدت چند بیانیه منتشر و رسانه ای کرد. بحث ما داوری نیست و هیچ باشگاهی نباید در شرایط حرفه ای به خود اجازه بدهد در باره داوری و برنامه بازی ها صحبت کند. این مسائل بیشتر به حواشی دامن می زند. از ابتدا گفتیم تنها صحبت ما درباره داوری برقراری عدالت است. این مدل می تواند با استفاده از داوری ویدئویی، VAR، اضافه شدن داوران پشت دروازه و افزایش تعداد ناظران باشد. مغز کلام ما برقراری عدالت است.مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با رادیو تهران خاطرنشان کرد: نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای تراکتور، سپاهان و سایر تیم ها هم باید چنین اتفاقی رخ بدهد. درباره این داور هیچ اظهارنظری نکردیم و حتی اگر گزینه های دیگری که اخبار زیادی درباره آنها شنیده ایم انتخاب می شدند، با تمام احترام به جامعه داوری وارد زمین می شدیم. شک نکنید حرف و سخنی از جانب پرسپولیس مطرح نمی شد.وی درباره این که آیا نگران برگزاری دیدار با استقلال در شرایط فعلی آلودگی هوا نیستند، گفت: همه ما در این وضعیت برای نفس کشیدن مشکل داریم و قطعا نگران هستیم، اما تصمیم گیرنده نیستیم و هر تصمیمی اتخاذ شود از آن تبعیت می کنیم. البته اگر شرایط خطرناک نیست امیدوارم بازی برگزار شود زیرا برنامه مسابقات خیلی فشرده شده و اگر دربی لغو شود شاید فوتبال ایران با خطرات دیگری مواجه شود. امیدواریم تصمیم عاقلانه ای اتخاذ شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دربی نیاز به انگیزه‌های آن‌چنانی ندارد! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×