روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خیلی‌ها دوست دارند پرسپولیس ضربه بخورد از منبع افکار. "

خیلی‌ها دوست دارند پرسپولیس ضربه بخورد

امید عالیشاه پس از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 94 اظهار داشت: ما می توانستیم این بازی را با اختلاف ببریم. استقلال امروز خیلی بد بازی کرد. ما می توانستیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم و برنده شویم. این قانون نانوشته فوتبال است که اگر گل نزنید می خورید.

امید عالیشاه پس از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 94 اظهار داشت: ما می توانستیم این بازی را با اختلاف ببریم. استقلال امروز خیلی بد بازی کرد. ما می توانستیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم و برنده شویم. این قانون نانوشته فوتبال است که اگر گل نزنید می خورید.وی در مورد عملکرد داور مسابقه گفت: فکر می کنم کرمانشاهی قضاوت خوبی انجام داد.هافبک پرسپولیس در مورد این که این تیم بعد از بازی های آسیایی هنوز به شرایط خوب خودش بازنگشته است گفت: خیلی ها دوست دارند که پرسپولیس به حاشیه برود و ضربه بخورد، شما کدام تیم را دیدید که 4 سال قهرمان شده باشد و یک فصل هم با تفاضل گل نایب قهرمان شود. ما در حذفی و آسیایی نتایج خوبی گرفتیم.وی ادامه داد: درست است که انتظارات از تیم بالاست، اما این افت و خیز طبیعی است و هواداران نگران نباشند. یک سری افراد موج سواری می کنند اما مطمئنا بهتر خواهیم شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خیلی‌ها دوست دارند پرسپولیس ضربه بخورد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×