روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داور باید بازیکن استقلال را اخراج می‌کرد از منبع افکار. "

داور باید بازیکن استقلال را اخراج می‌کرد

افشین پیروانی پس از تساوی دربی 94 اظهار داشت: در این مسابقه حق به حقدار نرسید. ما مستحق پیروزی بودیم و نشان دادیم که اگر به فینال آسیا رسیدیم، به حق بوده است.

افشین پیروانی پس از تساوی دربی 94 اظهار داشت: در این مسابقه حق به حقدار نرسید. ما مستحق پیروزی بودیم و نشان دادیم که اگر به فینال آسیا رسیدیم، به حق بوده است.وی در مورد این که گل محمدی کم مانده بود نیمه مربیان را پیروز شود، گفت: ما بهترین مربی و کادر فنی با دانشی را داریم و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم، اما موقعیت هایمان گل نشد. حتما در بازی های بعد بهتر نتیجه می گیریم.سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد این که داوری چگونه بود، گفت: قضاوت کرمانشاهی خوب بود اما در صحنه ای که بازیکن ما تک به تک بود و رویش خطا شد، باید یار حریف را اخراج می کرد. حالا نمی خواهیم دیگر زیاد در مورد داوری صحبت کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داور باید بازیکن استقلال را اخراج می‌کرد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×