روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتوانستیم برتری را حفظ کنیم از منبع افکار. "

نتوانستیم برتری را حفظ کنیم

کمال کامیابی نیا پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 94 اظهار داشت: بازی قشنگی بود اما متأسفانه نتوانستیم تا آخر برتری را حفظ کنیم، فقط می توانم بگویم که حیف شد.

کمال کامیابی نیا پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 94 اظهار داشت: بازی قشنگی بود اما متأسفانه نتوانستیم تا آخر برتری را حفظ کنیم، فقط می توانم بگویم که حیف شد.وی در مورد این که موقعیت هایی که احمد نوراللهی از دست داد همه را یاد جری بنگستون انداخت، گفت: تا آخر فصل هنوز خیلی مانده و ما می توانیم امتیازات را جمع کنیم.هافبک پرسپولیس در مورد این که قبل از مسابقه به خاطر سه بازی عقب افتاده هجمه های زیادی به این تیم می شد، گفت: همه می بینند که ما خیلی خوب بازی می کنیم. امیدوارم بدشانسی ها دست از سر ما بردارد.* آقایی: استقلال غیر از گل دقیقه یک دیگر موقعیت نداشتبه گزارش فارس، سعید آقایی مدافع پرسپولیس هم بعد از بازی اظهار داشت: استقلالی ها بعد از آنکه در دقیقه اول گل زدند، دیگر هیچ موقعیتی نداشتند، ما می توانستیم برنده شویم، اما شرمنده هواداران شدیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتوانستیم برتری را حفظ کنیم از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×