روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی زادگان شاکی است اما حرفی نمی‌زند! از منبع افکار. "

کنعانی زادگان شاکی است اما حرفی نمی‌زند!

گفته می شود با توجه به در پیش بودن بازی های تیم ملی ایران، کنعانی زادگان ناراحت از دست دادن پیراهن تیم کشورمان است ولی به خاطر موقعیت پرسپولیس و قهرمانی نیم فصل حرفی نمی زند.

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس پس از بازی با فولاد خوزستان مدت هاست در ترکیب تیمش قرار نگرفته است.او پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت مهیای بازی با پیکان شد اما کادرفنی و پزشکی پرسپولیس به این بازیکن اعلام کردند نباید ریسک کرد! کنعانی زادگان تصور می کرد در سیرجان بار دیگر به ترکیب اصلی تیمش باز گردد اما یحیی گل محمدی تصمیم گرفت باز هم از زوج کمال کامیابی نیا و سیدجلال حسینی استفاده کند. کنعانی زادگان در نیمه دوم این دیدار پشت دروازه فقط گرم کرد اما فرصت بازی به او نرسید.گفته می شود با توجه به در پیش بودن بازی های تیم ملی ایران، کنعانی زادگان ناراحت از دست دادن پیراهن تیم کشورمان است ولی به خاطر موقعیت پرسپولیس و قهرمانی نیم فصل حرفی نمی زند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی زادگان شاکی است اما حرفی نمی‌زند! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×