روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید آقایی:از بدشانس‌ترین بازیکنان دنیا هستم از منبع افکار. "

سعید آقایی:از بدشانس‌ترین بازیکنان دنیا هستم

مدافع سرخپوشان با اشاره به غیبت هواداران گفت: خودم را یکی از بدشانس ترین بازیکنان دنیا می بینم. خیلی دوست داشتم که وقتی پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم، این اتفاق با حضور هواداران در استادیوم همراه می شد. آنها واقعا فوق العاده هستند و بازی در جو حمایتی آنها انگیزه چند برابری به هر بازیکنی می دهد.

سعید آقایی به خوبی توانسته در نیم فصل اول تحت تدابیر تاکتیکی یحیی گل محمدی برای این تیم نمایش قابل قبولی از خود به جا بگذارد و نیم فصل را با دو پاس گل به پایان رساند. با این حال او امیدوار است در ادامه فصل و در مسیر قهرمانی بتواند تاثیر بیشتری در موفقیت تیم از خود به جا بگذارد.مدافع چپ پای پرسپولیس درباره دیدار با گل گهر می گوید: این ایده آل ترین بازی ما بود و به خوبی توانستیم از فرصت ها سود ببریم و قدرت تیمی را به حریف دیکته کنیم. بابت این برد خیلی خوشحالیم و خوشحال تر اینکه به جایگاهی که هواداران انتظار داشتند رسیدیم و قهرمان نیم فصل شدیم.وی ادامه داد: بابت اینکه هواداران از عملکرد تیم رضایت دارند خیلی خوشحالیم و البته این وظیفه ما را در ادامه فصل سخت تر خواهد کرد. باید تلاش کنیم تا در نهایت به موفقیت بزرگتر نزدیک تر شویم. کار سختی مسلما پیش روی ما قرار دارد و یک ماراتن بزرگ را در پیش داریم. در نیم فصل دوم برنامه ها نیز با ورود به جام حذفی و لیگ قهرمانان فشرده تر خواهد شد. با این حال ما هیچ وقت از هدفی که در ذهن داریم عقب نخواهیم کشید و بیشترین تلاش را در این مسیر خواهیم داشت.آقایی درباره پاس گلی که در آخرین بازی نیم فصل به نام خود کرد گفت: در پرسپولیس این ذهنیت وجود دارد که هیچکس به آمار فردی فکر نمی کند. درست است که این آمار فردی و موفقیت در نهایت باعث موفقیت تیم می شود اما ما همگی در قالب یک تیم و با یک هدف مشترک در تلاش خواهیم بود که به قهرمانی برسیم. در نهایت خوشحالم که در این بازی توانستم رضایت کادرفنی را جلب کنم و از لطف هواداران نیز ممنونم.مدافع پرسپولیس با اشاره به غیبت هواداران گفت: خودم را یکی از بدشانس ترین بازیکنان دنیا می بینم. خیلی دوست داشتم که وقتی پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم، این اتفاق با حضور هواداران در استادیوم همراه می شد. آنها واقعا فوق العاده هستند و بازی در جو حمایتی آنها انگیزه چند برابری به هر بازیکنی می دهد. با این حال حس فوق العاده ای که آنها به ما می دهند، انگیزه ما را از راه دور هم افزایش می دهند. امیدوارم هر چه زودتر این بحران و کرونا تمام شوند و بتوانیم در سایه حمایت هواداران پرشور و فوق العاده خودمان جشن قهرمانی را برپا کنیم.آقایی درباره شانس این تیم برای دستیابی به قهرمانی گفت: ما اکنون در صدر جدول هستیم ولی همانطور که گفتم تمام بازی های دور برگشت سخت هستند و هیچ حریفی را نمی توان دست کم گرفت. با این حال ما از بالاترین انگیزه برای دستیابی به قهرمانی برخوردار هستیم و برای آن لحظه شماری و بی تابی می کنیم.مدافع چپ پای پرسپولیس درباره امیدواری اش برای حضور در لیست تیم ملی نیز گفت: تجربه حضور در تیم ملی را در دوران آقای کی روش داشتم و اکنون نیز مسلما هدف من این است که بتوانم به بهترین شکل انتظارات کادرفنی پرسپولیس و هواداران را برآورده کنم. مسلما عملکرد موفق در پرسپولیس می تواند تاثیر زیادی در این اتفاق داشته باشد و امیدوارم در نهایت بتوانم در فرصت باقیمانده شرایطی را دنبال کنم که در لیست آقای اسکوچیچ نیز حاضر باشم. در حال حاضر بزرگترین ماموریت ما تکمیل این شرایط حضور رد صدر جدول برای دستیابی به قهرمانی در پایان لیگ خواهد بود تا هواداران پرسپولیس با دستیابی به پنجمین قهرمانی به بالاترین حد خوشحالی برسند. آنها واقعا شایسته اتفاقات خوبی هستند و امیدوارم من هم سهمی در این موفقیت داشته باشم. روزهای تلخی داشتیم و این بردها می تواند کمی به این غم و ناراحتی التیام ببخشد و برای این مساله تلاش می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید آقایی:از بدشانس‌ترین بازیکنان دنیا هستم از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×