روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور احتمالی۶ پرسپولیسی در لیست جدید تیم ملی از منبع افکار. "

حضور احتمالی۶ پرسپولیسی در لیست جدید تیم ملی

با درخشش پرسپولیس، کار اسکوچیچ برای گذشتن از نام شاگردان گل محمدی سخت باشد و احتمالا در لیست جدید تیم ملی نام ۶ پرسپولیسی دیده شود.

بازی های انتخابی جام جهانی که قرار بود اوایل فروردین برگزار شود به خردادماه موکول شد تا دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با دقت بیشتری لیگ برتر را دنبال کند. این روزها پرسپولیس شرایط خوبی دارد و سرخ های تهرانی به ریل قهرمانی برگشتند و توانستند با ۵ پیروزی متوالی قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنند. درخشش بازیکنانی چون، لک، سیدجلال، نوراللهی و ... باعث شد تا سرخپوشان بیشتر از قبل در تیررس سرمربی تیم ملی باشند. پرسپولیس گل محمدی در ۵ بازی آخر خود ۱۵ امتیاز گرفت و این در حالی است که آنها این مقدار امتیاز را تنها در ۱۰ بازی ابتدایی خود کسب کرده بودند. حال به نظر می رسد با درخشش پرسپولیس، کار اسکوچیچ برای گذشتن از نام شاگردان گل محمدی سخت باشد و احتمالا در لیست جدید تیم ملی نام ۶ پرسپولیسی دیده شود. حامد لکحامد لک پس از رفتن علیرضا بیرانوند از پرسپولیس توانسته خودش را به کادرفنی اثبات کند و عملکرد خوبی از خودش به جای گذاشته است. با اینکه بیرانوند هم در بلژیک به قفس توری آنتورپ رسیده به نظر می رسد کار لک برای رسیدن به شماره یک تیم ملی سخت باشد اما گزینه قابل اطمینانی برای جانشینی بیرو خواهد بود.محمدحسین کنعانی زادگانمدافع مصدوم این روزهای پرسپولیس از دوران کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت می شد و همچنان پای ثابت خط دفاعی ایران است. او رفته رفته توانایی خودش را به همگان نشان داد و حالا یکی از ستون های خط دفاعی سرخپوشان است و گذشتن از نام او برای سرمربی تیم ملی بسیار سخت است و باید او را یکی از گزینه های اصلی تیم ملی در خط دفاعی بدانیم.کمال کامیابی نیاکامیابی نیا در سال های اخیر از آن دست بازیکنانی بود که مصدومیت ها و گرفتن کارت های بی مورد باعث می شد تا مربیان تیم ملی برای دعوت او تردید کنند اما درخشش کمال در خط دفاعی پرسپولیس و بازی بی نقصش باعث شده تا اسکوچیچ روی هافبک سرخ ها بیشتر از قبل فکر کند و شانس دعوت این بازیکن بیشتر از پیش شود.احمد نوراللهیشماره هشت پرسپولیس از پیش از جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد و حالا پای ثابت خط میانی یوزها است. او که در ابتدای لیگ بیستم با انتقاد هواداران روبه رو شده بود، با درخشش در بازی های اخیر پرسپولیس و زدن ۶ گل نشان داده که به همین راحتی نمی خواهد جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد.مهدی ترابیمهدی ترابی پس از قهرمانی با پرسپولیس از این تیم جدا شد و به قطر رفت تا راه دیگر لژیونرها را دنبال کند اما روزهای حضورش در العربی آنطور که تصور می کرد پیش نرفت و خیلی زود مجبور شد به جمع شاگردان گل محمدی برگردد. ترابی که از نیم فصل دوم اجازه حضور در ترکیب سرخپوشان را دارد می خواهد توانایی های خود را ثابت کند تا دوباره لباس تیم ملی را بپوشد. او از زمان حضورش در سایپا همواره به تیم ملی دعوت می شد و پای ثابت اردوها بود.عیسی آل کثیرمحرومیت عجیب و سختگیرانه AFC باعث شد تا ستاره گلزن و نوظهور پرسپولیس خیلی زود خاموش شود و آل کثیر را به کنج خانه بفرستد. حالا پس از گذشت ۵ ماه از آن محرومیت، عیسی آل کثیر خودش را برای بازگشت قدرتمندتر آماده می کند تا توانایی هایش را به رخ رقبا بکشد. به گفته کارشناسان، اگر آل کثیر همان عیسای لیگ قهرمانان آسیا باشد، حضورش در تیم ملی را باید قطعی بدانیم اما با توجه به درخشش طارمی و سردار آزمون به نظر می رسد او بیشتر باید از روی نیمکت نظاره گر بازی ملی پوشان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور احتمالی۶ پرسپولیسی در لیست جدید تیم ملی از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×