روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش مشاور شهردار برای واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی ها+ عکس از منبع افکار. "

خبر خوش مشاور شهردار برای واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی ها+ عکس

غلامحسین محمدی گفت: شهرداری آمادگی دارد همزمان با انجام تعهدات وزارت ورزش و جوانان مبنی بر واگذاری زمین های ضروری برای توسعه مترو و حمل و نقل عمومی در خصوص واگذاری ورزشگاه به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اقدام کند.

غلامحسین محمدی، مشاور شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره واگذاری دو ورزشگاه به وزارت ورزش اظهارداشت: هواداران محترم باشگاه های محبوب پرسپولیس و استقلال ، پیرو توافقی که در مورد انتقال اسناد مالکیت دو ورزشگاه کمپ مرحوم حجازی و شهید کاظمی به نام باشگاه های پرطرفدار پایتخت انجام شده است، شهرداری تهران با جدیت در حال پیگیری موضوع است. وی افزود: شهرداری آمادگی دارد همزمان با انجام تعهدات وزارت ورزش و جوانان (واگذاری زمین های ضروری برای توسعه مترو و حمل و نقل عمومی) در خصوص واگذاری ورزشگاه ها اقدام کند. مشاور شهردار تهران خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی و همکاری بیشتر طرفین این اقدام حمایتی از ورزش کشور که با وجود ارزشمندی بالای ورزشگا ه ها نسبت به املاک در لیست واگذاری، برای توسعه ورزش و نشاط شهروندان و کمک عملی به دو باشگاه محبوب پرسپولیس و استقلال است به سرعت عملیاتی شود.امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران پیش از این درباره موضوع واگذاری دو ورزشگاه گفت: این مسأله باید حتماً به تصویب شورای شهر تهران برسد. شهرداری تهران برای اجرای پروژه های شهری نیاز به همکاری با وزارتخانه ها دارد و این اقدام نیز در همین راستاست.وی گفت: در 30 سال گذشته تهاترهای مختلفی بین شهرداری و سازمان های دولتی صورت گرفته است. هر چند در حال حاضر شهرداری، دولت و بسیاری از دستگاه ها به دلیل کرونا و تحریم های ظالمانه دشمن در مضیقه مالی قرار دارند، ولی این اقدام در جهت توسعه سرانه ورزشی شهر و کمک به نشاط و شادابی شهروندان ورزش دوست تهرانی صورت خواهد پذیرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش مشاور شهردار برای واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی ها+ عکس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×