روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت جالب یک سپاهانی از پرسپولیس از منبع افکار. "

حمایت جالب یک سپاهانی از پرسپولیس

هادی عقیلی کاپیتان پیشین باشگاه سپاهان و تیم ملی درباره شائبه حمایت از پرسپولیس گفت : اعتقاد من این است که ما اول مسائل فنی را در نظر بگیریم و بعد از آن به تیم ها بگوییم خاص .

هادی عقیلی بازیکن پیشین تیم سپاهان درباره عملکرد تیم های لیگ برتر گفت : پرسپولیس خیلی خوب توانست از فرصتی که به دست آمده بود و از دست رفتن امتیازها توسط تیم های بالای جدول در هفته های مختلف استفاده کند و بعد از چند برد پیاپی به صدر جدول بیاید.هادی عقیلی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت :اگر اساس نامه مناسبی باشد و اگر اصول اساس نامه رعایت شود خیلی فرقی نمی کند چه کسی رئیس فدراسیون باشد. چه بهتر که یک فرد فوتبالی و توانا روی کار باشد. مطمئناً انتخاب فوتبالیست ها علی کریمی است.هادی عقیلی درباره شائبه حمایت از پرسپولیس گفت :سپاهان سه سال پشت سر هم قهرمان شد. این اتفاق الان برای پرسپولیس افتاده که ۴ سال پشت سر هم قهرمان شود. اعتقاد من این است که اول باید مسائل فنی تیم را در نظر بگیرند و بعد باید به حمایت گروهی خاص اشاره کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت جالب یک سپاهانی از پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×